Wydana w 2018 roku książka pod tytułem “Surogatka” opowiada o pragnieniach, które nie mogą być spełnione. Przeszłości, która wraca i może skomplikować wiele spraw oraz tajemnicach, które wychodzą na światło dzienne i mogą wiele zmienić.

Surogatka

Nick i Kat długo starali się o dziecko i każda próba kończyła się porażką. Sięgali po pomoc specjalistów oraz podejmowali się próby adopcji. Wszystko z niepowodzeniem. Załamana para traciła już nadzieję, kiedy w ich życiu pojawiła się Lisa – dawna przyjaciółka Kat. Kobieta proponuje pomoc i decyduje się zostać surogatką.Ogromna chęć posiadania dziecka, przeszłość, komplikacja wydarzeń oraz tajemnice potrafią jednak wiele zmienić i doprowadzić do wielu niechcianych sytuacji.

Zdjęcie 6 prawdziwych cytatów z książki “Surogatka” autorki Louise Jensen #1

Poznaj 6 prawdziwych cytatów z książki1#

Każdy człowiek ma własną historię. Pogrzebane żale. Nadzieję, którą próbujemy utrzymać na wodzy, by przypadkiem nie zacząć myśleć, że możemy stać się kimś, kim nie jesteśmy.

2#

Nic tak nie boli, jak świadomość, że coś właśnie dobiega końca.

3#

Każda wersja prawdy jest plastyczna, formujemy swoją rzeczywistość w taki sposób, żeby przykryć prawdę. Czasami wychodzi to tak dobrze, że udaje nam się przekonać nawet samych siebie.

4#

(...) w znajomych rzeczach zawsze kryje się poczucie bezpieczeństwa.

5#

Tak to już jest, że człowiek zawsze szuka winnych.

6#

Zawsze dostajemy to, na co zasługujemy.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img