Wydana w 2019 roku książka “Save Me”, autorstwa Mony Kasten, wydaje się idealna dla młodzieży, która uwielbia historie związane ze szkolnym życiem. W rzeczywistości jednak książka przedstawia o wiele więcej, co może zaskoczyć każdego miłośnika czytania.

Elita

Maxton Hall to szkoła stworzona dla elitarnej młodzieży, która wychowuje się w świecie pieniędzy i władzy. W murach tej szkoły nie ma miejsca dla kogoś bez ambicji i siły przebicia. Dlatego też Ruby Bell postanowiła skupić się jedynie na swoich życiowych planach i nie wchodzi w interakcję z bogatymi dziećmi. Wszystko się jednak zmienia, kiedy przez przypadek poznaje tajemnicę Jamesa – najpopularniejszego i najbardziej wpływowego ucznia szkoły, stojącego na szczycie elity. Chłopak decyduje się wpłynąć na dziewczynę, aby ta nie wydała jego tajemnicy. Jak jednak potoczą się ich losy i jak bardzo może zmienić się ich życie, jeśli chociaż trochę zbliżą się do siebie?

Zdjęcie 6 wyjątkowych cytatów z książki “Save Me” Mony Kasten #1

Oto 6 wyjątkowych cytatów z książki1#

Nie zastanawiam się nad tym, co mógłbym robić, bo jeżeli pozwolę sobie na marzenia, później będzie tylko gorzej.

2#

Zazwyczaj przebaczenie to reakcja na krzywdę. Ale nawet jeżeli człowiek wybaczy drugiej osobie ból, który mu sprawiła, to jeszcze nie oznacza, że ten ból po prostu zniknie. Dopóki trwa, wybaczenie jest błędem.

3#

Zdaję sobie sprawę, że nie mogę tego cofnąć, ale muszę przynajmniej spróbować to naprawić.

4#

Zegar tyka, czas płynie nieubłaganie. Nie wiem, jak mogę to powstrzymać. Jak sprawić, by nie wydawało się tak beznadziejne.

5#

Wszystko będzie możliwe, gdy sam dla siebie przestaniesz być przeszkodą.

6#

Dom to moja oaza spokoju. Tutaj liczy się rodzina, lojalność, wierność i miłość. W Maxton Hall liczy się tylko jedno: pieniądze. Boję się, że zniszczę naszą oazę, kiedy sprowadzę tutaj sprawy stamtąd.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img