Książka pod tytułem “Wszyscy mamy tajemnice” autorstwa Harlana Cobena została wydana w 2019 roku. Jest to kolejna historia przedstawiająca losy Myrona Bolitara, który tym razem musi zmierzyć się nie tylko z problemem bohaterki książki, ale również zderza się ze swoją przeszłością.

Powrót przeszłości

Suzze Trevantino zgłasza się do Myrona Bolitara po tym, jak w mediach społecznościowych pojawia się szkodzący jej wpis. Suzze jest byłą tenisistką, która zaczęła układać swoje życie u boku gwiazdy rocka, Lexa Rydera, wyczekując dziecka. Wpis wskazywał jednak, że ojcem nie jest Lex. Ten z kolei znika, a Suzze potrzebuje pomocy. Myron decyduje się odnaleźć mężczyznę, ale sam będzie zmuszony skonfrontować się ze swoją przeszłością, jako że ma okazję na odnalezienie swojego brata. Nikt z nich jednak nie przypuszczał, że to wszystko jest ze sobą silnie powiązane, a dalsze wydarzenia mogą mocno skomplikować sprawę.

Zdjęcie “Życie jest jak rzeka…” – 7 życiowych i prawdziwych cytatów z książki “Wszyscy mamy tajemnice” #1

Oto 7 życiowych i prawdziwych cytatów z książki1#

Życie jest jak rzeka i kiedy zmieniasz jego bieg, jesteś odpowiedzialny za to, dokąd zmierza

2#

Lubimy myśleć, iż to, co dobre, będzie trwało wiecznie. Niestety. Uważamy, że zawsze będziemy młodzi, że drogie nam chwile i osoby są wieczne. Nie są.

3#

Umysł gra na czas. Robi uniki, zwody, wynajduje nieistotne bzdury na opakowaniach napoju, a wszystko w nadziei, że uniknie nieuniknionego.

4#

Wszyscy mamy swoje blizny, udręki i zmory. Wszyscy chodzimy i udajemy, że wszystko jest w porządku. Jesteśmy uprzejmi wobec obcych, jeździmy po tej samej ulicy, stoimy w kolejce w sklepie i jakoś skrywamy ból i rozpacz.

5#

Wielkie rzeczy przychodzą w małych porcjach.

6#

Wszyscy mamy znajomych, no wiesz tak jak ci tutaj moi kumple. Kocham ich, rozmawiamy o pogodzie, sporcie i gorących laskach, ale gdybym nie widział ich przez rok, albo nawet już nigdy, niewiele zmieniłoby to w moim życiu. Tak jest z większością ludzi, których znamy.

7#

Oto właśnie zaleta internetu każdy może się wypowiedzieć. Natomiast wadą internetu jest to, że każdy może się wypowiadać.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img