Marcel Moss powraca w 2020 roku z nową niesamowitą książką pod tytułem „Nie wiesz wszystkiego”. Pełna tajemnicy historia o młodych ludziach, którzy muszą zmierzyć się z odejściem szkolnych kolegów. Trzymająca w napięciu i niepewności literatura przedstawiająca prawdziwe problemy młodych ludzi. Każdy powinien się z nią zapoznać.

Tajemnicze odejście

Otylia i Alan pochodzą z zupełnie dwóch różnych światów. Otylia została zupełnie odrzucona przez kolegów. W przeszłości miała również próby odebrania sobie życia. Alan natomiast jest szkolnym ulubieńcem, lider drużyny siatkarskiej. Nie znali się, mimo że chodzili do tej samej szkoły. Jak zatem możliwe, że wspólnie pewnej nocy skoczyli z dachu starej hali? Wieści wstrząsnęły szkołą, a podejrzenia o namowę momentalnie spadły na Otylię.

 

Przyjaciółka dziewczyny nie wierzy w oskarżenia i doskonale wie, że Otylia by tego nie zrobiła. Ktoś pewnego dnia wysyła list, w którym zachęca do gry, zdradzając, że za wydarzeniem kryje się znacznie coś więcej.

 

Historia przedstawia życie młodych ludzi, którzy muszą zmierzyć się z wieloma problemami. Również tymi, które mają poważny wpływ na nasze późniejsze życie.

 

Poznaj 5 wartych przemyśleń cytatów z książki

 

1#

Nie możesz patrzeć na siebie oczami innych. Liczy się to, w co ty wierzysz i co myślisz na swój temat.

 

2#

Czujemy, że nawet gdybyśmy chcieli zwierzyć się bliskim ze swoich problemów, i tak nie zostaniemy zrozumiani.

 

3#

Jeżeli ktoś wyklucza cię z powodu twojej inności, to robi to tylko dlatego, że uważa cię za zagrożenie.

 

4#

Social media tworzą wizję idealnego świata, która tylko nasila kompleksy młodych, uzmysławia im, że nie mogą okazywać słabości i sprawia, że pragną czegoś, co nie istnieje.

 

5#

Nie ma w życiu nic gorszego niż związek, w którym tylko jedna osoba angażuje się na sto procent. Zawsze to ona prędzej czy później kończy ze złamanym sercem.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img