Losy brytyjskiej rodziny królewskiej śledzą nie tylko mieszkańcy Wielkiej Brytanii, ale także zagraniczne media i fani z całego świata. Aktualnie atmosferę podgrzewa fakt, że biografia księżnej Meghan, niebawem ma ujrzeć światło dzienne. Biograf Meghan ostrzega rodzinę Windsorów: to wstrząśnie dworem!

Historia Meghan Markle nie była opowieścią jak z bajki

Megxit, czyli oficjalne odejście Harry`ego i Meghan z rodziny królewskiej było jednym z najgłośniej komentowanych wydarzeń ostatnich lat, dotyczących brytyjskiej monarchii.

W historycznym wywiadzie u Oprah Winfrey, Harry i Megan publicznie zwierzyli się z dramatu, jaki przeżywali od lat, będąc członkami rodziny królewskiej. Jak się okazało ich życie było dalekie od ideału, a historia Meghan wcale nie była jak z bajki. Królewskie życie dla Meghan było prawdziwą udręką, a to czego doświadczała doprowadziło ją do myśli samobójczych, a Harry`ego do odcięcia się od brytyjskiego dworu.

"Zemsta. Meghan, Harry i wojna Windsorów"

Aktualnie atmosferę podgrzewa fakt, że biografia księżnej Meghan, niebawem ma ujrzeć światło dzienne. Książka nosi bardzo wymowny tytuł: "Zemsta. Meghan, Harry i wojna Windsorów" i jak ostrzega jej autor, ma wstrząsnąć dworem!

Nieautoryzowana biografia Meghan Markle

Co ciekawe Bower napisał biografię Meghan, bez współpracy z główną zainteresowaną. Jego dzieło opiera się jedynie na znanych już publikacjach, ale także na plotkach i sensacyjnych doniesieniach. Autor utrzymuje, że książka może wywołać ogromny skandal, nie tylko w Wielkiej Brytanii.

Książka może wywołać ogromny skandal!

Biograf Tom Bower, mówi że dzieło pełne jest kontrowersyjnych treści i nieznanych dotąd wątków, a członkowie rodziny królewskiej "będą mieli czego się bać". Książka ma "opowiedzieć wszystko" i "być wstrząsająca". Zostało w niej opisane życie Meghan, z nieznanej dotąd perspektywy.

To nie spodoba się Meghan i Harry`emu

Autor jest zdania, że jego dzieło nie spodoba się zarówno Meghan, jak i Harry'emu. W swojej opowieści stawia ich w negatywnym świetle, ponieważ uważa że robią wiele złego dla rodziny królewskiej.

Bowen liczy się z tym, że sławna para będzie chciała go pozwać. Mówi jednak, że ważniejsze dla niego jest to, żeby pokazać nieznane fakty z życia kontrowersyjnego małżeństwa.

Udostępnij:

Sklep