Jakie znaki zodiaku czeka NIESZCZĘŚCIE jeszcze w 2022 roku?

Horoskop czasami potrafi nam wskazać, w jakim kierunku powinniśmy iść, aby wszystko poszło po naszej myśli. Jednak los nie jest dla nas zawsze łaskawy, choć zawsze pozostaje nadzieja na lepsze jutro. Sprawdź, które znaki zodiaku czekają przykre chwile jeszcze w tym roku. Okazuje się, że jeden znak będzie szczególnym pechowcem.

Horoskop Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Choć cały rok był łaskawy dla Barana i los nie rzucał Ci kłód pod nogi, to końcówka 2022 roku może przysporzyć Ci nieco więcej zmartwień. Uważaj na drobne błędy, które mogą mieć jednak poważne konsekwencje. Lepiej być przezornym i ostrożnym niż później żałować.

Horoskop Byk (20 kwietnia - 22 maja)

Byki to jeden z tych znaków zodiaku, które nie mogą narzekać na brak szczęścia. Staraj się jednak nie osiadać na laurach i być ostrożnym, a koniec 2022 roku będzie dla Ciebie łaskawy. Czasami lepiej nie kusić losu, a ostrożności nigdy za wiele.

Horoskop Bliźnięta (23 maja - 21 czerwca)

Bliźnięta niemal zawsze spadają na cztery łapy i tak też będzie w nadchodzących tygodniach. Choć na twojej drodze pojawią się drobne kłopoty, to dzięki swojemu intelektowi i szczęściu zdołasz je szybko pokonać. Zdecydowanie można powiedzieć, że dobra passa nadal będzie Ci towarzyszyć. Tak trzymaj!

Horoskop Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Raki wszelkie niepowodzenia przeżywają podwójnie. Nie da się ukryć, jest to jeden z najbardziej wrażliwych znaków zodiaku. Choć ten rok był dla Ciebie ciężki, to jego końcówka będzie nieco łaskawsza. Oszczędzaj się i unikaj sytuacji, które niosą ze sobą ryzyko. Może dzięki temu nic złego Cię nie spotka i w Nowy Rok wejdziesz z uśmiechem na ustach.

Horoskop Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Niestety, ale to właśnie Lew będzie największym pechowcem w ostatnich tygodniach 2022 roku. Choć niejednokrotnie w tym roku sprzyjał Ci fart, to nie masz co liczyć na szczęście. Niemniej jednak pamiętaj, aby zawsze pozytywnie patrzeć w przyszłość, bo tylko tak uda Ci się przetrwać wszelkie przeciwności, które przygotował dla Ciebie los.

Horoskop Panna (24 sierpnia - 22 września)

Ostatnie tygodnie 2022 roku dla Panny mogą okazać się mniej łaskawe. Pamiętaj, że los zawsze może spłatać Ci figla, więc warto być gotowym na wszystko. Tylko od Ciebie będzie zależało, czy w twoim życiu zapanuje chaos, czy jednak uda Ci się wejść w Nowy Rok z podniesioną głową. Nie poddawaj się!

Horoskop Waga (23 września - 22 października)

Wagi mogą się spodziewać trudnej końcówki roku. Pomimo problemów i wielu obowiązków, które nie dadzą Ci spać pamiętaj, że zawsze jest nadzieja na lepsze jutro. Przed Tobą jeszcze wiele wyzwań w 2022 roku. Wiedz, że czasami lepiej odpuścić niż robić coś na pół gwizdka. Nie bój się podejmować stanowczych decyzji.

Horoskop Skorpion (23 października - 21 listopada)

Skorpiony nie lubią, kiedy tracą kontrolę nad sprawami i swoim życiem. Niemniej jednak nadchodzące tygodnie pokażą Ci, że czasami lepiej odpuścić. Nie rób niczego na siłę, kiedy widzisz, że wszystko obraca się przeciwko Tobie. Najlepszym rozwiązaniem będzie zacisnąć zęby i iść dalej po swoje.

Horoskop Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Strzelce muszą być gotowe na trudną końcówkę roku. Choć nie wszystko pójdzie po waszej myśli, to i tak w Nowy Rok wejdziecie z uśmiechem na ustach. Choć przed Tobą jeszcze sporo zmartwień, to wiedz, że zawsze możesz liczyć na bliskich. Nie bój się prosić o pomoc.

Horoskop Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Koziorożce zdecydowanie mogą liczyć na łut szczęścia. Fart nie będzie was opuszczał i ze wszystkich kłopotów uda Ci się wyjść obronną ręką. Nigdy nie poddawaj się niesprzyjającym okolicznościom, a unikniesz wszelkich problemów. Koniec 2022 roku zdecydowanie należy do Ciebie.

Horoskop Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodniki muszą mieć więcej wiary. Postarajcie się utrzymać na powierzchni pomimo tego, że los będzie rzucał wam kłody pod nogi. Choć przed wami jeszcze trochę niepowodzeń, to wiedz, że po burzy zawsze wychodzi słońce. Wiara w swoje możliwości sprawi, że dasz sobie ze wszystkim radę.

Horoskop Ryby (19 lutego - 19 marca)

Ryby zdecydowanie mogą liczyć na pozytywne wibracje. Niemal zawsze płyniecie z prądem i nic się w tym wypadku nie zmieni. Kiedy ludzie wokół was będą narzekać, wy weźmiecie los w swoje ręce i dzięki temu w Nowym Roku będziecie mogli liczyć na same profity. Do dzieła!

ZOBACZ TAKŻE: Oni żyją najdłużej. Te znaki zodiaku cechuje długowieczność

Udostępnij: