Horoskop erotyczny - sprawdź czego pragnie Twój partner!

Horoskop erotyczny pozwala nam lepiej zrozumieć własną seksualność i często podpowiedzieć, czego od nas oczekuje nasz partner. Możemy również sprawdzić, czy osoba, którą się interesujemy, okaże się dla nas idealnym kochankiem. Sprawdź horoskop erotyczny oraz jak poszczególne znaki zodiaku wpływają na siebie i jakie mają podejście do tej kwestii życia.

BARAN (21 marca – 19 kwietnia)

Barany są świadome i należą do kochanków tych zdecydowanych, które wiedzą czego pragną. Wymagają tego samego od swojego partnera. Barany potrafią być bardzo atrakcyjne dla płci przeciwnej i ciężko jest się im oprzeć. O swojej atrakcyjności przekonają się również w nowym roku, bo wokół nich będzie się naprawdę sporo działo.

Najlepszymi partnerami dla Baranów są Waga, Lew i Strzelec.

BYK (20 kwietnia – 20 maja)

Byki często przyjmują dominującą rolę, a zbliżenie jest dla nich celebracją. Cenią sobie czerpanie przyjemności z życia. Lubią dbać o odpowiedni nastrój, są zwolennikami długiej gry wstępnej i są wyjątkowo namiętne dla swoich kochanków. Lubią eksperymenty i chętnie wprowadzają nowości do łóżkowych igraszek. W nowym roku muszą jednak uważać, bo będą miały skłonność do złych wyborów.

Najlepszymi partnerami dla Byków są Rak, Waga i Koziorożec.

BLIŹNIĘTA (21 maja – 20 czerwca)

Bliźnięta uwielbiają przygody i tak też traktują seks. Dla nich liczy się przede wszystkim wolność i niezależność. Kiedy tylko dostaną te dwie rzeczy, dla swojego partnera są w stanie zrobić naprawdę wiele. W łóżku często zapominają o sobie i są w stanie spełnić niemal każdą prośbę swojej drugiej połówki. W nowym roku związki zajętych Bliźniąt zostaną wzmocnione, natomiast single będą miały drobne kłopoty, aby znaleźć swoją drugą połówkę.

Najlepszymi partnerami dla Bliźniąt są Baran, Lew, Waga

RAK (21 czerwca – 22 lipca)

Raki potrafią szybko zaangażować się w związek i równie szybko go zakończyć. Rzadko decydują się na zbliżenie już na pierwszej randce, są raczej rozważne i nie często działają pod wpływem chwili. Nie uważają seksu za najważniejszy czynnik partnerstwa. W związku bardziej od przygód łóżkowych cenią sobie uczucia. Choć ich słowa nie zawsze mają pokrycie w życiu, to muszą uważać, aby nie przesadzić z pochwałami. W nowym roku może się to obrócić przeciwko nim.

Najlepszymi partnerami dla Raka są Ryby, Skorpion, Byk

LEW (23 lipca – 22 sierpnia)

Lew to jeden z tych znaków zodiaku, który ma duże wymagania wobec swojej partnerki i dość spore potrzeby seksualne. Lwy są żądne wiedzy i chętnie sprawdzają ją w praktyce. Nie boją się eksperymentować, przez co uważa się ich za namiętnych kochanków. Choć ciężko im zaangażować się w relację, to nie potrzebują czuć coś więcej do drugiej osoby, aby pójść z nią do łóżka. Nowy rok przyniesie jednak przełom w relacjach osób spod znaku Lwa.

Najlepszymi partnerami dla Lwa są Strzelec, Byk i Waga.

PANNA (23 sierpnia – 22 września)

Panny to marzyciele. Osoby spod tego znaku marzą o pięknej miłości, a seks nie ma dla nich większego znaczenia. Lubią piękne słówka i dobre maniery. Choć są nieśmiałe i ciężko jest im zrobić pierwszy krok, to oczekują tego od swojego partnera. Kiedy tylko Panna poczuje stabilną sytuację, wydobędzie z siebie ogrom powstrzymywanej energii. Warto na to czasami poczekać.

Najlepszymi partnerami dla Panny są Byk, Rak i Skorpion.

WAGA (23 września – 22 października)

Wagi kochają przebywać w towarzystwie ludzi i zawsze wszędzie jest ich pełno. W miłości są jednak ostrożne i rozważne. Kiedy jednak otworzą się w końcu przed swoją drugą połówką, potrafią być wulkanem namiętności. Rozpalają się powoli, ale są wytrwałymi kochankami i jeżeli tylko dostaną odpowiednie bodźce, będą wierne swojej drugiej połówce. W nowym roku mogą się spodziewać pełno nowych doznań.

Najlepszymi partnerami dla Wagi są Barany, Bliźnięta i Wodniki.

SKORPION (23 października – 21 listopada)

Skorpiony to jeden z tych znaków zodiaku, który na każdym kroku zaskakuje swoją tajemniczością. Są bardzo pamiętliwe i podejrzliwe, co często sprawia, że ich związki są burzliwe. Choć są wierne, to dość często zmieniają powody swojej fascynacji. Ciężko jest się im oprzeć, jednak równie ciężko wytrwać u ich boku. Kiedy jednak znajdzie się odpowiedni sposób na Skorpiona, satysfakcja będzie gwarantowana.

Najlepszymi partnerami dla Skorpionów są Raki, Koziorożce i Ryby

STRZELEC (22 listopada – 21 grudnia)

Strzelce są ciepłe i radosne, a w związku cenią sobie pociąg do drugiej połówki. Otwarcie mówią o swoich uczuciach i seksualnych marzeniach. Nie wstydzą się swoich myśli. Choć potrafią miesiącami żyć w abstynencji seksualnej, to kiedy już znajdą odpowiednią osobę potrafią pokazać, na co tak naprawdę ich stać. Są dobrymi i wiernymi kochankami. Strzelce to idealne osoby do płomiennego romansu, jednak nie tak łatwo je uwieść. W nowym roku czeka na nie wiele niespodzianek i namiętnych momentów.

Najlepszymi partnerami dla Strzelca są Lew, Baran i Wodnik.

KOZIOROŻEC (22 grudnia – 19 stycznia)

Koziorożce bywają konserwatywne i ciężko je namówić do nowości i szalonych uniesień. Kiedy tylko decydują się na odrobinę swobody, czują dyskomfort, jednak potrafią w końcu poczuć, że są bardziej otwarty, niż przypuszczali. Koziorożce są trudnymi kochankami, jednak kiedy znajdą już tę jedyną potrafią dla niej zrobić naprawdę wiele. Czasami potrafią zaskoczyć, jednak nie ma co liczyć na zbyt częstą ich spontaniczność.

Najlepszymi partnerami dla Koziorożca są Strzelce, Byki i Panny.

WODNIK (20 stycznia – 18 lutego)

Wodniki są ciekawe i chętne do nowych łóżkowych eksperymentów. Szukają osób, które pozwolą im na otwartość i niezależność. Cenią sobie oddanie swojej drugiej połówki. Mają głowę pełną pomysłów i często wykorzystują je podczas łóżkowych igraszek. Są swobodne w relacjach i nie wstydzą się swoich pragnień. W nowym roku mogą liczyć na wiele romantycznych przygód.

Najlepszymi partnerami dla Wodników są Bliźnięta, Lwy i Barany.

RYBY (19 lutego – 20 marca)

Ryby potrafią szybko przywiązać się do drugiego człowieka, jednak trudno jest im to okazać. Są oszczędne w uczuciach i szybko potrafią zmienić swoje nastawienie. Ryby zakochują się najczęściej we własnych wyobrażeniach i często później ciężko jest im dorównać kroku. Są wymagające, a seks z nimi to nieustające bujanie w świecie marzeń. W nowym roku Ryby mogą liczyć, że w końcu ktoś ostudzi ich zapał i pokaże na czym tak naprawdę polega namiętność.

Najlepszymi partnerami dla Ryb są Byki, Raki i Skorpiony.

Udostępnij: