Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Kochać — dawać szczęście temu, kogo się kocha, a nie sobie samemu.

Inne

znak cytatu Jedyny przyzwoity obyczaj, którego należy bronić stanowczo, to obyczaj czytania, podczas gdy reszta jest kwestią sumienia każdego z osobna.

Inne

znak cytatu Usłyszałem uśmiech w jej głosie...

Inne

znak cytatu Ale co to znaczy: kochał? Czyż kocha się tego, komu się siebie wzbrania, czy też tego, komu się siebie oddaje?

Inne
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przykre sytuacje zapadają w pamięć, traumatyczne idą w zapomnienie bądź też zniekształcają się nie do poznania lub zmieniają w wielką, białą nicość.

Inne

znak cytatu Usłysz mnie, dostrzeż mnie, dotknij mnie, kochaj mnie, uwolnij mnie!

Inne

znak cytatu 

Tak naprawdę chodzi o codzienność. O herbatę wypitą w spokoju rano. O wspólnie zjedzoną kolację. O to, kto wstawi pranie. O kupno soczystych, słodkich pomarańczy. O makaron z serem i brokułami. O własną hodowlę ziół na balkonie. Poranne przytulenie. Trzymanie się za dłonie. Nową, różową szminkę. Delikatne promienie słońca na skórze. Planowanie wakacyjnych podróży. Każdy z nas chce być wielki, wiele osiągnąć, przeżyć jak najwięcej. Czujemy niedosyt, lecz to nie o to chodzi. Nie chodzi o to, by być w życiu najlepszym. Chodzi o to, by jak najlepiej przeżywać dni, które jeszcze są przed nami.

Inne

znak cytatu Z niczego może być tylko nic.

Inne

znak cytatu Długie życie to męka, jeśli jest się nieszczęśliwym.

Inne

znak cytatu (...) za pieniądze można mieć... ale nie można być.

Inne

Zobacz więcej