Nie od dziś wiadomo, że na świecie istnieje wiele ludzi, którzy potrzebują pomocy. 93-letnia starsza kobieta, która mieszka we Włoszech, jest dowodem na to, że wiek nie ma znaczenia, jeśli chodzi o życie i szczęście innych i w każdym wieku można pomagać.

To moja babcia Irma, młoda, 93-letnia dama, która dziś w nocy wyleciała do Kenii – dodała wpis wnuczka kobiety, Elisa.

Wzór do naśladowania

Starsza kobieta jest inspiracją dla swojej wnuczki. W końcu nie każdy jest w stanie zdecydować się na tak odważny krok, a w szczególności, jeśli w grę wchodzi wiek.

Nie pojechała do jakiegoś ośrodka wypoczynkowego, żeby ktoś koło niej skakał, lecz do dziecięcej wioski, do sierocińca
Pokazuję ją wam, ponieważ wierzę, że wszyscy zawsze powinni zachować w sobie odrobinę szaleństwa po to, żeby naprawdę żyć, a nie tylko trwać z dnia na dzień. Spójrzcie na nią... Kto ją powstrzyma?
Zdjęcie „Spójrzcie na nią... Kto ją powstrzyma?” 93-letnia kobieta wyjechała do Kenii w bardzo ważnym celu #1


Pojedźmy do Kenii

Starsza kobieta oczywiście nie pojechała sama. Wzięła ze sobą swoją córkę. Cały jednak pomysł powstał z inicjatywy 93-letniej Irmy, która uważa, że wsparcie poprzez datki nie jest wystarczające.

Pojedźmy do Kenii. Albo raczej, ja jadę na pewno, a ty, jeśli chcesz, będziesz mile widziana – powiedziała rozmawiając z córką
Zdjęcie „Spójrzcie na nią... Kto ją powstrzyma?” 93-letnia kobieta wyjechała do Kenii w bardzo ważnym celu #2

Panie wstępnie mają tam pozostać trzy tygodnie, ale wnuczka uważa, że istnieją duże szanse na to, że starsza kobieta nie wróci do Włoch i postanowi tam zostać.

Może babcia zdecyduje, że tam zostanie i już nie wróci do domu? To całkiem możliwe, znając jej wielkie serce i olbrzymią energię

93-letnia Irma wcześniej brała udział w wolontariacie w obozach dla uchodźców we Włoszech. Z pewnością jej dobroć serca i odwaga jest godna naśladowania.

+
Udostępnij:


Sklep


Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img