Wydaje się, że ludzi już nic nie zdziwi, ale historia szopa dowodzi, że jest inaczej. 100-metrowy wieżowiec w Minnesocie stał się celem dla małego szopa, który postanowił wdrapać się na dach budynku. Obserwatorzy trzymali kciuki, aby całe zdarzenie zakończyło się szczęśliwie!

Wspinaczka

Tim Nelson, dziennikarz radiowy, zauważył małego szopa, który dopiero zaczynał wspinać się na 100-metrowy budynek. Na swoim koncie na Twitterze relacjonował całe wydarzenie. Zwierze z każdą sekundą znajdowało się na kolejnym piętrze.

Zdjęcie Niesamowita podróż na dach wieżowca – szop hitem internetu! #1


Nie wiem czy mogę to dłużej oglądać. #Mprraccoon wspina się na budynek UBS. Jest na 12 piętrze.

Nie da się otwierać okien w budynku , a więc ludziom pozostało jedynie czekać, aż szop szczęśliwie pokona wspinaczkę na dach. Umieszczono tam klatkę z aromatycznym jedzeniem, które miało przyciągnąć zwierzę.

Zdjęcie Niesamowita podróż na dach wieżowca – szop hitem internetu! #2
Byłbyś tak zrelaksowany po wspinaczce na 21 piętro biurowca?

Ratunek

Z czasem zwierzę zaczęło schodzić w dół. Obserwatorzy mieli nadzieję, że zwierze dotrze samodzielnie na ziemię. Szop jednak zatrzymał się na siedemnastym piętrze, a o 2 w nocy zaczął ponownie wspinać się po budynku. W końcu udało się osiągnąć szczyt budynku i zwierzę znalazło się na dachu.

Zdjęcie Niesamowita podróż na dach wieżowca – szop hitem internetu! #3


+
Udostępnij:


Sklep


Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img