Nasze wady i zalety są tym, co nas wyróżnia od reszty osób. Okazuje się, że cechy te mogą być również uwarunkowane naszym miesiącem urodzenia. Dowiedz się zatem, co twoi bliscy kochają w tobie, a co ich drażni.

Styczeń

 

Osoby urodzone w tym miesiącu bardzo często lubią rywalizować o pierwsze miejsce. Są to osoby ambitne i pełne pasji. Często zdarza im się nie zwracać uwagi na ponoszone straty, tylko twardo idą do celu. Taka zawziętość i upartość jest właśnie tym, co bliscy w tobie jednocześnie kochają, ale też nie znoszą. Zdarza się, że czasami warto zwyczajnie odpuścić.

 

Luty

 

Na ogół osoby te mają bardzo surowy i zimny charakter, ale potrafią też obdarować kogoś troską i ciepłem. To, co najbardziej ludzie w tobie kochają, to rozwaga i ostrożność. Lubisz coś przemyśleć kilka razy, zanim faktycznie podejmiesz decyzje. Irytuje ich natomiast częste odwoływanie planów na ostatnią chwilę.

 

Marzec

 

Osoby urodzone w marcu żyją chwilą. Jest ich wszędzie zawsze pełno i doskonale wiedzą, co i gdzie dzieje się coś nowego. Posiadają w sobie również dużo niesamowitej odwagi, a ta w rezultacie różnie się kończy. Bliscy uwielbiają w tobie tę spontaniczność i towarzyskość. Chętnie widzą cię pełnego energii. Co ich irytuje to fakt, że podejmujesz impulsywne decyzje, które następnie kończą się dla ciebie problemami.

 

Kwiecień

 

Te osoby są chodzącą kulką optymizmu i gdziekolwiek się pojawiają, tam dzielą się radością i uśmiechem. Takie pozytywne podejście do życia jest tym, co bliscy w tobie kochają. Jednocześnie irytuje ich celowe umniejszanie problemom i uważanie, że wszystko i tak będzie dobrze, a więc nie ma czym się martwić. Czasami warto sprawy wziąć na poważnie!

 

Maj

 

Majowe osoby mają oko do ludzi. Bardzo szybko potrafią wywnioskować cechy drugiej osoby. Bez problemu zauważą też iskry między dwójką osób. To, co kochają w tobie bliscy, to lojalność i szczera przyjaźń. Jesteś dla tych ludzi swoim sercem i ciałem. Irytuje ich natomiast to, że czasami za bardzo wciskasz nos w nieswoje sprawy.

 

Czerwiec

 

Towarzyskie i pozytywne osoby, które z łatwością przekonują do siebie ludzi. Każdy chętnie spędza z nimi czas. Bliscy uwielbiają w tobie zainteresowanie wieloma rzeczami. Dzięki temu zawsze jest coś, o czym można z tobą porozmawiać. Jeśli jednak relacja staje się znacznie bliższa, jak na przykład związek, to stajesz się osobą, która szybko traci jakiekolwiek zainteresowanie. To jest właśnie rzecz, która irytuje bliskich.

 

Lipiec

 

Osoby te potrafią organizować sobie plany tak, że zawsze doprowadzają je do skutku. Jeśli wezmą coś za cel, to zrobią wszystko, aby to osiągnąć. Jest to cecha, którą bliscy kochają. Problem pojawia się jednak w momencie, kiedy tak pochłonięci swoimi planami zapominają, że poza tym toczy się świat, który również potrzebuje uwagi od lipcowych osób. Takie zachowanie bardzo drażni bliskie osoby.

 

Sierpień

 

Sierpniowe osoby są ogromną inspiracją dla innych. Bliscy uwielbiają ten zapał i motywację u osób urodzonych w sierpniu. Bardzo często też sami zgłaszają się po pomysły na sukces. Co ich jednak denerwuje to fakt, że sierpniowe osoby prowadzą bardzo chaotyczne życie i mają duży problem z utrzymaniem porządku.

 

Wrzesień

 

Osoby z września, w przeciwieństwie do sierpnia, prowadzą bardzo poukładaną codzienność. Lubią zabezpieczyć się przed ewentualnymi problemami, a więc w razie potrzeby zawsze można się do nich zgłosić, co bliscy kochają. Osoby te jednak bardzo często uważane są jakie poważne i oschłe, a więc dobrze jest czasami się wyluzować.

 

Październik

 

Jest to typ osoby, która woli zostać w domu niż spędzać czas ze znajomymi na mieście. Osoby z października bardzo szanują swoją przestrzeń prywatną i kochają ciszę oraz spokój. To, co bliscy w nich uwielbiają to fakt, że październikowe osoby pomimo swojej introwertycznej strony, są bardzo otwarte na świat i chętnie zbierają informacje na przeróżne tematy. Co jednak irytuje resztę to to, że osoby z października mało kiedy lubią wychodzić poza sferę komfortu i pomimo poszerzania wiedzy, nie lubią poszerzać też swoich doświadczeń.

 

Listopad

 

Te osoby lubią być przygotowane na wszelkie zwroty akcji. Dość pesymistycznie witają każdy dzień, a więc wolą być gotowe na najgorsze. Takie przygotowanie jest jednak czymś, co bliscy uwielbiają. Jest to sygnał o organizacji i poukładaniu. Co ich jednak irytuje to fakt, że listopadowe osoby w ogóle nie wierzą w siebie, a wszystkie swoje potknięcia przyjmują jako coś, co przecież musiało się wydarzyć.

 

Grudzień

 

Są to osoby, które grają największego krytyka dla samego siebie. Grudniowe osoby są pełne ambicji, a więc starają się osiągać wyjątkowe wyniki. Stąd też potrafią być dla siebie bardzo surowe. Ta cecha jest jednak czymś, co inni kochają. Dzięki temu czują zmobilizowanie, a grudniowe osoby są inspiracją. Co jednak denerwuje innych to sytuacje, w których osoby z grudnia za mocno siebie krytykują i odbierają sobie zasłużone osiągnięcia.

Udostępnij:


Sklep


Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img