Najlepsze zawody dla znaków zodiaku - Panna

Panna to znak zodiaku, który występuje na przełomie sierpnia i września. Odznacza się on wysoką wrażliwością, empatią, melancholią oraz szczegółowością. Osoby urodzone w tym okresie odnajdą się w kilku, przedstawionych poniżej zawodach.

Artysta

Panny są co prawda racjonalne, ale posiadają w sobie tę nutkę wrażliwości oraz artyzmu, który ukrywają pod skorupą twardej oraz niezależnej osoby. 

Mogą być: malarzami, pisarzami bądź innymi artystami, w których pracy wymagana będzie szczegółowość. 

Analityk 

Panna będzie doskonałym analitykiem, ponieważ towarzyszy jej racjonalny, analityczny oraz statyczny umysł. Niezależnie od rodzaju analizy, jaki przejmie, doskonale sobie poradzi zarówno w finansach jak i rynku: pracy, gospodarce, produktów, technice itp. 

Technik 

Szczegółowość i skrupulatność Panny idealnie sprawdzi się w zawodach, wymagających wiedzy technicznej: fryzjer, mechanik, hydraulik, elektryk, architekt. 

Co prawda Panna lubi myśleć o niebieskich migdałach, ale nawet pomimo marzycielstwa, poradzi sobie w tehnicznych zawodach, jakie wymagają skupienia. 

Asystent 

Panna idealnie poradzi sobie w roli asystenta, niezależnie od tego, jakiej branży będzie to dotyczyło. Ogarniając sprawy, zajmując się papierologią, wykresami, raportami czy innymi sprawami technicznymi, wykarze się swoją naturalną skłonnością do porządku, pedantyzmu czy skrupulatności. 

Badacz 

W zawodzie badacza Panna doskonale wykorzysta wszystkie cechy, które posiada: skrupulatność, szczegółowość, analityczny umysł, pedanteria, dokładność, harmonia i porządek. Przyda się jej także w tym wrodzone marzycielstwo i bujanie w obłokach, ponieważ we wszelkiego rodzaju badaniach należy odejść od starych schematów. Niezależnie czy przeprowadzi badania społeczne, czy psychologiczne, zawsze będzie miało to pozytywne rezultaty.

B.J

Udostępnij: