Te kobiety to najgorsze żony! Nie żeń się z tymi znakami zodiaku

Nie od dziś wiadomo, że kobiety spod konkretnych znaków zodiaków nie mają łatwych charakterów. Często przekłada się to także na relacje damsko-męskie. Okazuje się, kilka znaków zodiaku to wręcz istne hetery. Z tymi kobietami faceci zdecydowanie nie mają łatwo.

Mówi się, że kobiety zmieniają się, gdy tylko na ich palcu pojawi się obrączką. Wtedy pokazują swoje prawdziwe oblicze, tzw. drugą twarz. Te konkretne znaki zodiaku uważane są za najbardziej ciężkie i trudne w życiu codziennym.

Kobiety spod tych znaków zodiaku to najgorsze żony

SKORPION

Nie da się ukryć, że Skorpion uznawany jest za najbardziej wredny znak zodiaku. Przekłada się to również na ich relacje z innymi ludźmi. Zodiakalne Skorpiony myślą głównie o sobie i nie zważają na uczucia innych osób. Chociaż są wrażliwe i potrafią pokazać się z bardzo dobrej strony, gdy ktoś zajdzie im za skórę, robią wszystko, aby się odegrać i uprzykrzyć tej osobie życie. Kobieta Skorpion po ślubie zawsze stawia na swoim. Jej zdanie jest najważniejsze i nie dopuszcza do myśli tego, że ktoś inny może mieć rację.

KOZIOROŻEC

Koziorożec wie, czego chce w życiu. Jest bardzo zorganizowany i ma konkretne plany na przyszłość. Kobieta urodzona spod znaku Koziorożca nie jest spontaniczna i nie lubi tego samego u swojego mężczyzny. Jej mąż wie, że nie powinien stawiać jej pod ścianą i robić niespodzianki. Życie z Koziorożcem nie raz jest zwyczajnie nudne i pozbawione ikry.

Zobacz także: 7 charakterystycznych cech słabego mężczyzny

BLIŹNIĘTA

Zodiakalne Bliźniaki jest bardzo impulsywne i często podejmują zbyt pochopne decyzje. Szybko się denerwują i są ogromnymi zazdrośnikami. Potrafią robić sceny zazdrości zupełnie bez powodu. Z dnia na dzień zmieniają twarz i wówczas są potulne oraz kochane. Wahania nastrojów kobiety Bliźniaka szybko wyprowadzają mężczyzn z równowagi. Dodatkowo żony takie często mijają się z prawdą, są nieszczere i myślą tylko o czubku własnego nosa.

 

 

 

Udostępnij: