Mistyczka ze Śląska o nadejściu „trzech dni ciemności”. Jej wizja PRZERAŻA

Przepowiednie Katarzyny Szymon, znanej śląskiej wizjonerki do dziś wzbudzają wiele kontrowersji. Wyklęta przez Kościół mistyczka, przepowiedziała wielki kataklizm, który spadnie na ludzkość. Według niej nadejdą przerażające „trzy dni ciemności”, stanowiące zapowiedź Sądu Ostatecznego...

  Katarzyna Szymon- kim była mistyczka ze Śląska?

  Katarzyna Szymon (1907-1986) to znana śląska mistyczka, ciężko doświadczona przez życie kobieta, która w 1946 roku, podczas wielkiego postu doświadczyła objawienia. Pojawiły się u niej rany stygmatyczne, czemu miał towarzyszyć zapach kwiatów. Oprócz tego przeżywała w ekstazie męki Chrystusa, mówiła językami (hebrajskim i aramejskim), twierdziła, że komunikuje się ze zmarłymi i miewała wizje dotyczące przyszłości. Osoby, które z nią wtedy przebywały, potwierdzały jej opowieści. Przed oknami domu, w którym mieszkała, zbierały się tłumy ludzi.

  W 1988 roku została wyklęta przez Kościół, jej wizje nie zostały uznane za zgodne z jego nauką. Ona sama nazwana została „fałszywą wizjonerką”. Zdaniem lekarzy, którzy po śmierci przebadali kobietę, jej stygmaty nie były autentyczne, a powstawały wskutek samookaleczania.

  Choć jej postać do dziś budzi wiele kontrowersji, mistyczka ze Śląska, swego czasu cieszyła się w Polsce olbrzymią popularnością. Wiele osób wciąż pamięta o jej przerażających wizjach.

  Wizjonerka przepowiada nadejście „trzech dni ciemności”

  Katarzyna Szymon ponad 40 lat temu przewidziała, że świat czeka wielki kataklizm. Ostrzegała przed „trzema dniami ciemności", co według niektórych jest ma poprzedzać nadejście Sądu Ostatecznego. Oto fragment jej przepowiedni:

  Przyjdą ciężkie czasy. [...] A gdy to będzie się działo, zatykajcie i zaciemniajcie okna. Nie wychodźcie na podwórko i nie wyglądajcie na zewnątrz, bo nie wytrzymacie grozy, która będzie szła. Tylko w pokojach bądźcie, uklęknijcie i módlcie się szczerze. Ze łzami w oczach proście: Jezu nie karz nas, Jezu ratuj nas. Jezu wysłuchaj nas. Trzeba dużo prosić. I straszna kara przejdzie po modlitwie i będzie jeszcze dobrze na Ziemi.

  Polska mistyczka o konieczności nawrócenia

  W swoich wizjach mówiła o konieczności nawrócenia. Twierdziła, że jeśli ludzie tego nie zrobią, czeka ich sroga kara. Uważała, że nadciągający kataklizm zniszczy całą Polskę. Jedynym regionem, który ocaleje jest Śląsk. Za największe grzechy uważała pijaństwo, przekleństwo, rozwody i mordowanie nienarodzonych dzieci.

  ZOBACZ TAKŻE: 8 sygnałów, które wysyła Anioł Stróż! One świadczą o tym, że idziesz złą drogą!

  Udostępnij: