Liczby mistrzowskie w numerologii. Jesteś jedną z nich? Masz wielkie szczęście!

Według numerologii, każdy człowiek poprzez swoją datę narodzin jest związany z konkretną liczbą. Są to zarówno cyfry w zakresie od 1 do 9, jak i liczby mistrzowskie. Jeśli w Twojej dacie urodzenia znajduje się mistrzowska liczba, możesz uważać się za szczęściarza! Sprawdź, jakie wyjątkowe cechy posiadasz!

  Liczby mistrzowskie w numerologii

  W numerologii wyróżnia się dziewięć podstawowych cyfr oraz liczby mistrzowskie. Oznacza to, że każdy z nas może być 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ale też 11, 22, 33, 44. Jeśli po zsumowaniu cyfr z twojej daty urodzenia, otrzymujesz liczby mistrzowskie, możesz uważać się za szczęściarza. Takie osoby są wyjątkowe i posiadają wiele niezwykłych cech!

  Jak sprawdzić jaką jesteś liczbą?

  Data urodzenia wiąże się ze znakiem zodiaku oraz określoną liczbą w numerologii. To może dawać wskazówki, co do tego kim jesteśmy, jakie mamy relacje z innymi i co przyniesie nam los.

  Jeśli chcesz sprawdzić, jaką jesteś liczbą, zsumuj wszystkie cyfry ze swojej daty urodzenia (dzień, miesiąc oraz rok).

  Przykładowe obliczenie:

  Osoba urodzona 13.12.1993 = 1+3+1+2+1+9+9+3 = 29 = 2+9 = 11. 
  Liczby 11, 22, 33, 44 nie podlegają dalszej redukcji, ponieważ są to właśnie liczby mistrzowskie.

  Mistrzowskie liczby – jakimi są ludźmi?

  Wszystkie liczby mistrzowskie uważane są za stare dusze. Takie, które mają bogatą wiedzę i doświadczenie z poprzednich wcieleń. Celem ich życia jest pomaganie innym oraz rozwój duchowy. Takie osoby odznaczają się wyjątkowymi cechami: charyzmą, silną intuicją, wrażliwością, empatią. Mają ogromny potencjał i możliwości, by stać się kimś niezwykłym!

  Liczba Mistrzowska 11 (Wizjoner)

  Numerologiczne 11 to prawdziwe stare dusze. Obdarzone są niezwykłą intuicją. Mają głęboko rozwiniętą empatię, wrażliwość i instynktownie odczytują nastroje oraz emocje innych. Mają serce na dłoni i potrafią wszystko poświęcić dla dobra innych. Swoją pomoc niosą bezinteresownie, są skromne i unikają rozgłosu. Bywają nadwrażliwe, a gdy towarzyszy im długotrwały stres, są podatne na ataki paniki, zaburzenia lękowe i depresje.

  Liczba Mistrzowska 22 (Architekt)

  Numerologiczne 22 to energiczne, ambitne i przebojowe osoby. Zawsze w pędzie, nie potrafią stać w miejscu. Są wizjonerami, potrafią zmieniać marzenia w rzeczywistość. Kreatywni, twórczy i obdarzeni bogatą wyobraźnią. Mają moc przyciągania do siebie innych i zjednywania sobie ludzi. Wszystko, czego się dotkną zamienia się w sukces. Bywają przez to próżne, uparte i egoistyczne.

  Liczba Mistrzowska 33 (Nauczyciel)

  Takie osoby cechuje życiowa mądrość, spokój wewnętrzny, uwielbiają ład i harmonię. Całą swoją energię i czas poświęcają na pomoc innym. Chętnie udzielają się charytatywnie i starają się nieść dobro wszystkim wokół.  Zawsze na pierwszym miejscu stawiają człowieka. Bywają przewrażliwione i przesadnie emocjonalne.

  Liczba Mistrzowska 44 (Twórca niszczyciel)

  Numerologiczne 44 to niezwykle silne osobowości. Ambitne, wytrwałe, pracowite i sumienne. Wiele wymagają od innych, a jeszcze więcej od siebie. Konsekwentnie realizują wyznaczone sobie cele, a wszechświat zdaje się im sprzyjać. Cierpliwe, sprawiedliwe i szlachetne, zawsze grają fair play. Chętnie pomagają innym i angażują się w akcje charytatywne. Zdarza się, że sukcesy, pieniądze i władza mogą uderzyć im do głowy i zmienić w bezlitosnych materialistów.

  ZOBACZ TAKŻE: Mężczyzn o tych imionach cechuje największa inteligencja

  Udostępnij: