Pełnia Truskawkowego Księżyca 2023 ! ALERT dla osób mających kłopot ze snem!

Już niebawem na niebie pojawi się niezwykłe zjawisko. Co roku w czerwcu na niebie ukazuje się nam Truskawkowy Księżyc nazywany także Superksiężycem. Kiedy dokładnie należy spojrzeć w niebo i jak to zjawisko na nas wpłynie? Musimy mieć się wówczas na baczności.

Pełnia księżyca to zjawisko, które następuje w momencie, gdy Księżyc znajduje się dokładnie po przeciwnej stronie Słońca. Sprawia to, że jego tarcza jest w całości oświetlona, a my możemy podziwiać go w pełni.

Warto dodać, że to właśnie Pełnia Księżyca jest fazą, która wywiera na nas największy wpływ, więc nic dziwnego, że wiele osób czeka na to, co się podczas niej wydarzy. Należy jednak pamiętać, że każda Pełnia jest inna, ponieważ znajduje się pod innym znakiem zodiaku i będzie na nas inaczej oddziaływać.

Tym razem będziemy mieli do czynienia z Truskawkową Pełnią Księżyca w Strzelcu. Jak ten naturalny satelita może wpłynąć na nasze życie i na co lepiej uważać?

Na co uważać podczas Pełni Truskawkowego Księżyca?

Podczas Pełni Truskawkowego Księżyca warto przede wszystkim skupić się na swojej drugiej połówce, gdyż to idealny czas na romantyczne uniesienia. Niemniej jednak to zjawisko niesie ze sobą także przykre konsekwencje.

Przede wszystkim podczas Pełni w Strzelcu musimy uważać na swoją psychikę. Według astrologów to właśnie wtedy dochodzi do największej liczby samobójstw i morderstw. Choć nie jest to niczym poparte, to nie od dziś mówi się, że Księżyc w Pełni potrafi wywołać i niektórych osób stany lękowe i depresyjne. Nie należy wówczas siedzieć samotnie w domu i zamykać się na świat.

Co więcej, Truskawkowa Pełnia Księżyca nie jest dobrym momentem na robienie rewolucji w swoim życiu. Mówi się, że wówczas powinniśmy zachować szczególną ostrożność, a nie zajmować się sprawami, które i tak nie pójdą po naszej myśli. Warto skupić się na sobie i własny potrzebach, jednak nie robić nic, co mogłoby nas zdenerwować.

Musimy nastawić się także na kłopoty ze snem. Truskawkowy Księżyc może co niektórym dać się we znaki, bo znany jest z tego, że prowadzi do bezsenności.

ZOBACZ TAKŻE: Przerażająca wizja Jackowskiego: Jasnowidz: „Nastąpi krach”

Udostępnij: