Idziesz do kobiet? Nie zapomnij ...
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!
Najpiękniejszym strojem kobiety jest charyzma, dodatkiem - uśmiech, parą butów- pewność siebie.
Kobieta, która nie prosi o nic, zasługuje na wszystko. Żadne piękno na świecie nie zastąpi jej tajemniczości. Wiara w siebie to jej najlepsza fryzura. Mądrość to jej najpiękniejsza makijaż. Najbardziej sexy jest jej inteligencja.
Nawet najbardziej subtelne i delikatne kobiety... mogą mieć fantazje zaprzeczające ich ułożonym zasadom...
Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn. Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się gdy chce krzyczeć, śpiewa, gdy chce się jej płakać, płacze, gdy się cieszy i śmieje, gdy się boi. Jej miłość jest niekontrolowana. Łzy są jej sposobem wyrażania smutku, wątpliwości, miłości, samotności, cierpienia i dumy. Walczy o to, w co wierzy, sprzeciwia się niesprawiedliwości, daje z siebie wszystko, jej miłość jest bezwarunkowa. Mimo przeciwności losu znajduje w sobie siłę, by żyć dalej, wie, że pocałunek i przytulenie mogą uleczyć złamane serce. Ma tylko jedną wadę... zapomina ile jest warta.
Prawda jest jak kobieta:im młodsza, tym głupsza;im starsza, tym pewniejsza.
Nie znoszę kobiet, które nie wiedzą, jak silne są one. Wszystkie mamy w sobie olbrzymią siłę, tylko nie każda z nas o tym wie. W nas jest moc, mądrość, determinacja. Nie idź za mężczyzną, nie idź za kobietą. Idź za tym, co w sercu pali jest najpiękniejszym snem!
Szoruj się, babo, piaskiem i wodą, diabła zjesz, nie będziesz młodą.
Zbroja jest dla dobra kobiet i zniewieściałych elfów.
Kobieta zna swoją wartość, nie boi się iść własną drogą, nie czeka na zgodę społeczeństwa. Jest pewna siebie, wie co chce i dąży do tego z determinacją, której próżno szukać u niektórych mężczyzn.
Kto na gorącą kobietę dmucha - ten się na zimnej sparzy.