Łatwiej wyrwać psu wściekłemu kość ...
Łatwiej wyrwać psu wściekłemu kość niż poskromić starej baby złość.
Nic od kobiety człowiek nie wymaga - może być naga.
Kobieta ma siłę, której mężczyźni nie posiadają, i delikatność, której mężczyźni nie wymagają. Kobieta, kiedy kocha, kocha bezwarunkowo i przyjmuje wszelkie przeciwności bez zastrzeżeń.
Kobieta jest jak kwiat - nie dość, że musisz o nią dbać, podlewać miłością, to jeszcze musisz uważać, aby jej nie zniszczyć swoimi nieporadnymi ruchami. Kobieta to skomplikowana istota, której nie można zrozumieć, ale można tylko i wyłącznie pokochać.
Kobieta nie jest skomplikowana, tylko pełna głębi. Nie jest zmienna, tylko reaguje na każdą sytuację dynamicznie. Nie jest kapryśna, tylko wyraża swoje uczucia bez ogródek. Nie jest wymagająca, tylko zna swoją wartość.
Złudzenie, że potrafią nawrócić nicponia na drogę cnoty,należało zawsze do najmilszych złudzeń kobiet wszystkich czasów.
Nie boi się być inna, dlatego nie będzie laską na telefon ani perłą na długim sznurze pereł. Nie będzie męska usypianką ani tancerką erotyczną. Nie będzie się bała przekroczyć trzydziestki ani czterdziestki. W każdym wieku ta kobieta będzie się czuła jak wygrana na loterii.
What is a highbrow?He is a man who has found something more interesting than womenKto to jest intelektualista?To ktoś, kto znalazł coś bardziej interesującego niż kobiety.
Kobieta, która naprawdę uważa się za równą mężczyzn, jest jak mężczyzna, który chce zawsze nosić zwycięstwo w kieszeni. Kobieta, która pociąga mężczyznę swoją siłą, oddziela go od niej. Kobieta, która daje mu poczucie siły, przyciąga go do siebie.
Jeżeli mówisz o kobietach, myśl wówczas o swojej matce.
Milczenie dodaje kobiecie uroku.