
Dziewczyna, która oddała mu duszę, nie przejmując się konsekwencjami.
Dziewczyna, która oddała mu duszę, nie przejmując się konsekwencjami.
Jeśli kobietę ogarnia złość, mężczyzna powinien dotknąć swoimi ustami jej ust i trzymać tak długo, aż złość zmieni się w namiętność.
Bo kobieta potrzebuje bliskości mężczyzny, a nie świadomości, że jest zajęta.
Kobieta, jest jak liść w księdze, którym czytasz powoli. Każda kobieta jest jak pieseń, welchej słuchasz uważnie. Każda kobieta jest jak piękno, które oglądasz z zachwytem.
Kobieta przy swoim partnerze powinna czuć, że jest wyjątkowa, piękna, musi być nieustannie zapewniana o jego uczuciu. Czasami wystarczy ją przytulić, by poczuła się kochana, by wiedziała, że ma obok siebie prawdziwego faceta.
Nie nadawałam się na kobietę drugiego planu, na bycie w cieniu. Ale zakochana kobieta przestaje zwracać uwagę na wiele rzeczy, nawet na to.
Nie mam faceta, bo zasługuję na najlepszego, który gdzieś tam jest, tylko z niewłaściwymi kobietami. I jeszcze coś. Od wieków faceci patrzyli nam na cycki, zamiast w oczy, macali po pupie, zamiast uścisnąć dłoń, więc teraz mam święte prawo gapić się na męskie tyłki i wulgarnie wyrażać moje uznanie.
Nie wiem, kim bym był bez zmysłu, serca i inteligencji kobiet. Przenikają mnie ługami kobiecego chichotu, ogrzewają powabem kobiecego ciała, oświecają ciepłem kobiecego serca, pobudzają mięsością kobiecej skóry, karmią dobrocią kobiecego mleka.
Nieważne jak silna jest kobieta, ona wciąż będzie czekać na człowieka silniejszego niż ona sama.
Dopóki żyją nasze matki, ciągle jesteśmy dziewczynkami.
Jeden jęk rodzącej niewiasty jest milszy Bogu, niż posty i bezmyślne modlitwy.