Powstała nowa książka o Harrym Potterze!

W ostatnich dniach pojawiła się informacja o nowej pozycji dla fanów kultowej serii "Harry Potter". Niewątpliwie jest to doskonała wiadomość dla miłośników literatury fantasy oraz przygód młodego czarodzieja! Dowiedz się więcej o najnowszej książce z magicznego świata stworzonego przez J.K. Rowling!

  Wspaniała wiadomość dla miłośników Harry`ego Pottera!

  Bestsellerowa seria powieści autorstwa brytyjskiej pisarki J.K. Rowling, o młodym czarodzieju, podbiła serca fanów na całym świecie. Siedem książek zostało opublikowanych w latach 1997 — 2007, doczekały się one ekranizacji wykonanej przez wytwórnię Warner Bros, w postaci ośmiu filmów.

  Harry i jego przyjaciele ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart, przez lata byli wystawiani na ciężkie próby, aby ostatecznie zmierzyć się z Lordem Voldemortem i jego poplecznikami. To piękna historia, nie tylko o magii, ale przede wszystkim o sile przyjaźni, miłości, odwadze i walce dobra ze złem.

  W ostatnich dniach pojawiła się informacja o nowej pozycji dla miłośników Harrego Pottera!

  Powstała nowa książka o Harrym Potterze!

  Nowa książka dla miłośników przygód młodego czarodzieja to „Harry Potter: Magiczny Almanach”. To kompendium wiedzy o świecie magii i czarów!

  Wiedza pochodząca z książek J.K. Rowling zaprezentowana została tu w formie map, wykresów i przekrojowych grafik ukazujących całą gamę magicznych osobliwości – od zaczarowanych obiektów, magicznego jedzenia, po fantastyczne rośliny i stworzenia. Podzielony na siedem rozdziałów Almanach pozwoli mu zgłębić informacje o ukochanych bohaterach, przeżyć na nowo ulubione sceny, zdobyć wiedzę o zaklęciach, poszukać ukrytych sekretów i oddać się fantazji, zwiedzając Szkołę Magii i Czarodziejstwa. Czytelnik znajdzie tu wszystko: od Tiary Przydziału po inkantacje zaklęć.

  Ilustracje do Almanachu stworzyło siedmioro artystów z całego świata: Peter Goes, Louise Lockhart, Weitong Mai, Olia Muza, Pham Quang Phuc, Levi Pinfold i Tomislav Tomić, a każdy z nich zaprezentował własną artystyczną wizję magicznego świata J.K. Rowling.

  ZOBACZ TAKŻE: „Mała syrenka” wraca do kin po 30 latach (ZOBACZ ZWIASTUN)

  Coś dla fanów w każdym wieku!

  Joanna Nowakowska, redaktor naczelna wydawnictwa Media Rodzina, tak pisze o najnowszej książce:

  Magiczny almanach zauroczył nas od pierwszego wejrzenia i obudził najcenniejsze wspomnienia z lektury Harry'ego Pottera. Przywołał na nowo magiczny świat J.K. Rowling: świeży, unikalny, nieskończenie odkrywczy, a przy tym pełen fantazji i humoru. Almanach oszałamia ilością wiedzy i szczegółowością, rozczula cytatami z książek - pamiętnymi kwestiami ukochanych postaci, zachwyca ilustratorskim rozmachem, a jednocześnie wiernym podejściem do magicznych miejsc, postaci, stworzeń i przedmiotów. Almanach to autoryzowane, pedantycznie opracowane kompendium wiedzy o Harrym Potterze dla fanów w każdym wieku.

  Kiedy premiera książki?

  „Harry Potter: magiczny almanach” ukaże się równocześnie w 35 krajach. Premiera książki została zaplanowana na 10 października 2023 r, na dwa dni przed Światowym Dniem Harry’ego Pottera.

  To nie lada gratka dla fanów twórczości J.K. Rowling! Magiczny Almanach zostanie wydany w twardej oprawie, ze złocone folią, wstążką do zaznaczania i rozkładanymi ilustracjami w wielkim formacie. będzie liczył 208 stron.

  Udostępnij: