TEDi wycofuje kolejne produkty. "Ryzyko uduszenia"

Na stronie sklepu TEDi znaleźć można informacje o wycofaniu ze sprzedaż aż kilku produktów, Poza popularnym zabawki widnienie tam również piłka do masażu Sklep apeluje do klientów, którzy zakupili wskazane przed nich produkty, a które mogą być groźne dla zdrowia, o zaprzestanie z korzystania z nich oraz o ich zwrot do sklepów.

Sieć sklepów TEDi, znana z oferowania bogatego wyboru produktów w konkurencyjnych cenach, cieszy się rosnącym uznaniem wśród polskich konsumentów. Klientów przyciąga przede wszystkim różnorodność asortymentu. Warto podkreślić, że w sklepach znaleźć można rozmaite arytykuły dla domu, szkole i biurowe, ale nie tylko. W sklepie można zakupić również między innymi dekoracje, odzież, a także zabawki dla dzieci, co czyni TEDi popularnym miejscem zakupów dla całych rodzin.

Dzięki temu, że TEDi oferuje produkty w przystępnych cenach, sklep stał się ulubionym miejscem zakupowym dla wielu klientów, którzy cenią sobie możliwość znalezienia w jednym miejscu szerokiej gamy produktów, które spełniają ich codzienne potrzeby.

Produkty wycofane z TEDi

Na stronie sklepu TEDi w zakładce "Informacja dla klienta" pojawiła się informacja o wycofaniu ze sprzedaży aż trzech produktów. Sklep zaznaczył, że "mimo szeroko zakrojonych badań nad zarządzaniem jakością TEDi i zewnętrznych instytutów badawczych, możliwe jest, że do sprzedaży dopuszczone zostaną produkty, które nie spełniają naszych surowych wymagań jakościowych."

Okazuje się, że po przeprowadzeniu testów, w ostatnim czasie z oferty sklepów TEDI znikneły aż trzy produkty.
Wśród wycofanych artykułów znalazła się zabawka Gąsienica. Mimo iż była lubiana przez dzieci, niestety dokładniejsze testy wykazały, że małe elementy tego produktu mogą stanowić realne zagrożenie uduszenia. Sklep TEDI, dbając o bezpieczeństwo swoich klientów, postanowił natychmiast usunąć ten produkt z półek.

Testy wykazały, iż małe części mogą stanowić ryzyko uduszenia. Ze względu na zagrożenie dla zdrowia, nie zaleca się dalszego użytkowania produktu - czytamy w oświadczeniu.

Produkt Gąsienica, oznaczony numerem 26572001241000000100, był dostępny w sprzedaży w okresie od 30 listopada 2023 do 27 stycznia 2024.

Zdjęcie TEDi wycofuje kolejne produkty. "Ryzyko uduszenia" #1

Dodatkowo, z asortymentu usunięto także inne produkty, w tym Piłkę do masażu Neonową (nr artykułu: 89529001241000000155) z powodu wykrycia podwyższonego poziomu plastyfikatora DIBP.

Testy wykazały podwyższony poziom plastyfikatora DIBP - napisano

Zdjęcie TEDi wycofuje kolejne produkty. "Ryzyko uduszenia" #2

Z oferty TEDi zniknęły także Miękkie piłki (3 sztuki) o numerach artykułów 599986001281000000255 oraz 750460012810000255, gdzie stwierdzono podwyższoną zawartość aminów aromatycznych.

Testy wykazały podwyższoną zawartość aminów aromatycznych - czytamy w na stronie TEDi

Zdjęcie TEDi wycofuje kolejne produkty. "Ryzyko uduszenia" #3

TEDI zachęca klientów, którzy nabyli którykolwiek z wycofanych produktów, do ich zwrotu lub wymiany na inny artykuł o tej samej wartości zakupu. Sklep zapewnia, że zwroty zostaną przyjęte bez konieczności okazywania paragonu.

Zobacz także: PEPCO podjęło decyzję! Popularna zabawka wycofana! Grozi poparzeniem

Udostępnij: