To wydarzy się już w czerwcu! Jackowski nie ma dobrych wieści

Nowa wizja Jackowskiego może przerazić, zwłaszcza kierowców. Wieszcz niestety nie ma dobrych wieści. Wyjawił, co ma wydarzyć się już za kilka tygodni

Jasnowidz mówi, co wydarzy się w czerwcu

Krzysztof Jackowski, znany jako jeden z najbardziej popularnych polskich jasnowidzów, którego przepowiednie nie raz zaskoczyły swoją trafnością (choć zdarzały się i takie mniej związane z rzeczywistością), podzielił się swoimi najnowszymi wizjami w wywiadzie dla portalu o2.pl. Tym razem jego przepowiednie nie napawają optymizmem, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie ekonomiczne, które od dawna są gorącym tematem wśród Polaków, a mowa o cenach paliw.

Nie da się ukryć, że ceny paliw od lat wzbudzają silne emocje w polskim społeczeństwie. Mimo zapowiedzi polityków o spodziewanych obniżkach, realia rynkowe pokazują co innego. Ceny na stacjach benzynowych nieustannie rosną, powodując frustrację wśród kierowców.

W rozmowie z o2.pl, Jackowski przewiduje, że do czerwca ceny paliw będą utrzymywać się na obecnym poziomie, jednak z tendencją do wzrostu. Następnie, jak mówi jasnowidz, światowe wydarzenia sprawią, że problem cen paliw przestanie być dla nas priorytetowy.

Do czerwca będą nas interesowały ceny paliw. Będą one oscylowały w okolicach obecnych cen, z tendencją do zwyżki. Po czerwcu natomiast - przez zdarzenia na świecie - te ceny paliw mniej nas będą interesowały. Może być wiele innych poważnych kłopotów na świecie - oznajmił jasnowidz

Jackowski wskazuje, że mimo obecnych kryzysów, takich jak wojna w Ukrainie czy konflikty na Bliskim Wschodzie, to właśnie okres po czerwcu może przynieść kolejne, jeszcze poważniejsze perturbacje.

Wydaje się, że teraz świat jest w sporych tarapatach - mamy wojnę w Ukrainie, wojnę na Bliskim Wschodzie, ale ja uważam, że od czerwca lub po czerwcu zacznie być gorzej. Możemy spodziewać się tego, że ceny - z powodu sytuacji na świecie - wystrzelą w górę - dodał Krzysztof Jackowski.

Wizje Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski jest aktywny w mediach społecznościowych i często pojawia się w wywiadach, gdzie dzieli się swoimi wizjami. Mimo że nie brakuje sceptyków podważających jego zdolności, są i tacy, którzy wierzą w jego autentyczność.

Jego wizje często dotykają kluczowych wydarzeń społecznych i politycznych, jak również pomagają w odnajdywaniu zaginionych osób. Krzysztof Jackowski jest jedną z najbardziej znanych jasnowidzów, a jego przepowiednie regularnie wywołują szerokie zainteresowanie i prowokują do dyskusji.
Ostatnio sporo emocji wywołała jego wizja, która dotyczyła wprowadzenie Euro do Polski. Według Jackowskiego zmiana ta jest nieunikniona i Polska powinna zacząć się do tego przygotowywać, przewidując, że za cztery lata w kieszeniach Polaków znajdzie się Euro zamiast złotówek.

Zdjęcie To wydarzy się już w czerwcu! Jackowski nie ma dobrych wieści #1

Udostępnij: