Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna zawsze jest silnym, dopóki nie pozwoli, aby słabość jego ciała zdominowała siłę jego ducha

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyźni w ogóle nie umieją płakać.

Mężczyźni

znak cytatu Kochaj mężczyznę, który nazywa cię "ładną", a nie uważa za "sexy". Tego, który oddzwania, gdy odłożysz słuchawkę. Tego, co nie śpi, aby zobaczyć cię śpiącą. Który chce pokazać ci cały świat nawet gdy nie jesteś przyszykowana. Dla którego nie jest ważne czy stałaś się z biegiem lat grubsza czy chudsza. Który mówi: "Co chciałabyś zjeść?"- Ja gotuję. Tego, co przed swoimi przyjaciółmi chwyta twoją dłoń. Czekaj na tego, który stale powtarza, ile dla niego znaczysz i jakim jest szczęściarzem mając ciebie!

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Choć chłop bije i kopie, to najlepiej przy chłopie.

Mężczyźni

znak cytatu Każdy mężczyzna wie, że kobieta potrzebuje schować się w męskich ramionach. Każdy mężczyzna chce, by jego kobieta potrzebowała konkretnie jego ramion. Nie tylko gdy jest dobrze, ale przede wszystkim gdy źle się dzieje. Wtedy mężczyzna wie, że trzeba ramiona rozłożyć, by być przygotowanym, gdy ona przybiegnie. Każdy mężczyzna chce, by jego kobieta powiedziała mu, że bez niego, to jednak nie to, że głupio i bez sensu.

Mężczyźni

znak cytatu Wartość mężczyzny poznasz po tym, jak wykonuje swoje obowiązki. 

Mężczyźni

znak cytatu Zanim kobieta zaangażuje się w związek z mężczyzną, powinna móc odpowiedzieć twierdząco na trzy pytania.[...] Czy zawsze odnosi się do Ciebie z szacunkiem? To pierwsze pytanie. Drugie pytanie brzmi: jeśli za dwadzieścia lat będzie dokładnie tą samą osobą, czy w dalszym ciągu chciałabyś za niego wyjść? I wreszcie: czy sprawia, że chcesz być lepsza? Jeśli spotkasz kogoś, przy kim na wszystkie trzy pytania będziesz mogła odpowiedzieć twierdząco, to znaczy, że znalazłaś odpowiedniego mężczyznę.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Chłop pana prosi, a kamień za pazuchą nosi.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyźnie trzeba przemawiać do rozumu, kobiecie do serca.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjacielski mężczyzna to taki, co cię nie szpieguje. Który szczęśliwie nie pamięta twojego wczoraj, a tylko patrzy na jutro. Najlepszy przyjaciel to taki, który nawet nie zauważy, że jesteś piękny.

Mężczyźni

Zobacz więcej