Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Zazdrość , każdy ją ma
Ona zmienia człowieka w potwora...

Mężczyźni

znak cytatu Każdy mężczyzna wie, że kobieta potrzebuje schować się w męskich ramionach. Każdy mężczyzna chce, by jego kobieta potrzebowała konkretnie jego ramion. Nie tylko gdy jest dobrze, ale przede wszystkim gdy źle się dzieje. Wtedy mężczyzna wie, że trzeba ramiona rozłożyć, by być przygotowanym, gdy ona przybiegnie. Każdy mężczyzna chce, by jego kobieta powiedziała mu, że bez niego, to jednak nie to, że głupio i bez sensu.

Mężczyźni

znak cytatu - Wiesz jak nazywam faceta który zrobi wszystko dla swojej kobiety?
- Jak?
- Mężczyzną.

Mężczyźni

znak cytatu Niektórzy faceci sprawiają że kobiety płaczą, inni że nie śpią po nocach. Są też tacy którzy sprawiają że kobiety nie mogą przestać się usmiechać - to są Ci właściwi.

Mężczyźni

znak cytatu Nie ma związków idealnych. Kłótnie są zawsze, więc pozostaje tylko wybór, z kim chcesz się kłócić.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kiedy mężczyzna otworzy drzwi samochodu swojej żonie, albo ma nowy samochód, albo nową żonę.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna jest jak czekolada. Najpierw musisz go rozpakować, a potem zdecydować, czy chcesz go podzielić się z innymi, czy zjeść sama. Ale pamiętaj, że kiedy już zjesz czekoladkę, nie możesz jej oddać. Więc wybieraj mężczyznę mądrze.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyźni zawsze chcą być pierwszym miłością kobiety. To ich próżność. Kobiety mają bardziej subtelną intuicję. Co nas obchodzi, czy jesteśmy pierwsze, czy ostatnie? Ważne, że jesteśmy niezapomniane.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta przebacza niewierności, ale ich nie zapomina. Mężczyzna zapomina o nich, ale nie przebacza.

Mężczyźni

znak cytatu Jeśli dwie osoby naprawdę się kochają to... będą razem. Nieważne co się stanie, nieważne jakie błędy popełnią, nieważne jak daleko będą od siebie. Wszystko jest nieważne, bo prawdziwa miłość pokona wszelkie przeszkody. Miłość jest najsilniejsza.

Mężczyźni

Zobacz więcej