Wielu mężczyzn otwarcie przyznaje, że nie chce, bądź nie potrafi się ustabilizować. Gdy ich związki zaczynają wydawać się poważne i zdaje się, że wszystko zmierza ku dobremu, nagle zaczynają zdrady.

1. Zmęczenie

Kiedy w związku przestaje się układać, a kobieta jedyne co robi, to wymaga (sama od siebie nie dając za wiele) zrzędzi, okazuje rozczarowania, pojawiają się kłótnie o trywialne rzeczy etc. mężczyzna ma po prostu dosyć. A jeśli dodatkowo w jego pobliżu znajdzie się dziewczyna, która w przeciwieństwie do jego partnerki jest ciągle wesoła, uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona i wyluzowana to z całkowitą pewnością podziała na niego jak magnes.

2. Zazdrość

Zakochany mężczyzna ma pewność, że wszyscy inni faceci ostrzą sobie zęby na jego kobietę. Jeśli wokół niej kręcą się inni mężczyźni, przestaje czuć się pewnie. Zaczynają się często nieuzasadnione podejrzenia. Nabrane wątpliwości co do wierności jego partnerki wystarczają na usprawiedliwienie ewentualnego skoku w bok.

3. Przygoda

Jeśli związek staje się monotonny i przestaje być ekscytujący, mężczyzna zaczyna poszukiwać emocji gdzieś indziej. Najczęściej u boku swej kochanki.

4. Osaczenie

Jeśli partnerka chce spędzać każdą wolną chwilę ze swoim mężczyzną, nie pozostawiając mu przy tym niezależności i przestrzeni dla samego siebie, poczuje się on osaczony. Obawia się, że jego znajomi i przyjaciele uznawać go będą za pantoflarza. Poprzez zdradę udowadnia im i samemu sobie, że nie jest uzależniony od swojej kobiety.

5. Pożądanie

To, że mężczyzna jest w związku wcale nie oznacza, że już żadna inna, poza jego partnerką go nie interesuje. Wielu mężczyzn nie potrafi się wyzbyć pożądania do innych kobiet.

6. Brak zainteresowania

Każdy mężczyzna potrzebuje choć trochę atencji. Kiedy kobieta zaczyna poświęcać swój czas tylko obowiązkom, zapominając przy tym, o swoim partnerze, mężczyzna może poczuć się odrzucony, co daje mu zielone światło, aby zrobić krok w bok.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img