11 nieoczywistych rzeczy, które rozpalają mężczyzn do czerwoności!

Oto 11 rzeczy, które rozpalają mężczyzn do czerwoności- niektóre z nich mogą wydawać się nieoczywiste. Dzięki nim Twój partner straci głowę!

11 nieoczywistych rzeczy, które rozpalają mężczyzn do czerwoności!

Zalotne spojrzenie

Utrzymywanie kontaktu wzrokowego jest oznaką zainteresowania drugą osobą. Patrz prosto w oczy swojemu mężczyźnie i rzucaj mu zalotne spojrzenia, a dasz mu jasno do zrozumienia, że Ci się podoba i masz na niego chrapkę. Uwiedź go wzrokiem, tak aby nie mógł się oderwać od Twojego spojrzenia.

Poprawianie włosów

Mężczyźni uwielbiają, gdy kobiety flirtując z nimi, bawią się swoimi włosami. Jeśli jesteś posiadaczką długich i gęstych włosów, wykorzystaj ten atut. Nawijaj kosmyki na palce, zarzucaj włosy na plecy, a on nie oderwie od Ciebie wzroku.

Szeptanie do ucha

Zmysłowe szeptanie do ucha wywoła przyjemny dreszcz u Twojego mężczyzny. Przytul się do niego, nachyl i powiedz mu na ucho, że go kochasz i pragniesz… Będzie wniebowzięty!

Kuszący zapach

Jedną z najbardziej podniecających rzeczy jest zapach. Każdy z nas wydziela, feromony, czyli związki chemiczne podświadomie działające na układ nerwowy drugiego człowieka. To one wysyłają informacje o pobudzeniu seksualnym i gotowości do wejścia w relację. Dlatego właśnie tak bardzo pociągają! Użyj zmysłowych perfum lub postaw na naturalny zapach, a Twój mężczyzna nie będzie mógł się oprzeć!

Załóż nogę na nogę

Mężczyźni uwielbiają kobiece nogi. Gdy założysz nogę na nogę, jednocześnie obracając się w jego kierunku, to z pewnością nie ujdzie uwadze Twojego faceta.

Podrap go po plecach

Większość mężczyzn uwielbia, gdy kobieta przeciąga długimi paznokciami po skórze na ich plecach. Uznają to za wyjątkowo przyjemne i podniecające doznanie. Poproś swojego partnera, żeby położył się na plecach, a Ty zrób mu masaż. Pomiędzy masowanie i głaskanie, wpleć drapanie po plecach, ramionach i karku. Na pewno mu się to spodoba!

Głaskaj go po udach

Może wydawać się to nieoczywiste, ale wewnętrza część ud jest bardzo unerwiona i wrażliwa na dotyk. Delikatnie głaskaj partnera po tych partiach, a wywołasz w nim dreszcz rozkoszy.

Wysyłaj pikantne wiadomości

Jeśli chcesz rozpalić swojego mężczyznę w ciągu dnia, prześlij mu pikantnego smsa, stanowiącego obietnicę upojnej nocy. Możesz dołączyć do takiej wiadomości niegrzeczną fotkę. Gwarantujemy, że przez cały dzień będzie towarzyszyć mu przyjemne napięcie i nie będzie w stanie myśleć o niczym innym, poza Tobą!

Zainicjuj namiętny pocałunek

Każdy mężczyzna lubi, gdy kobieta okazuje, że jest nim zainteresowana. Gdy zainicjujesz pocałunek ze swoim partnerem, poczuje że naprawdę go pragniesz. Mocno się przytul, przyciśnij wargi do jego warg i zmysłowo pocałuj…

Ubierz kuszącą bieliznę

Mężczyźni są wzrokowcami i zwracają dużą uwagę na wygląd zewnętrzny kobiety. Nawet jeśli jesteście ze sobą od dawna, zafunduj mu od czasu do czasu ponętne widoki. Ubierz się w seksowną bieliznę i zaprezentuj się ukochanemu w całej okazałości. Rozpalisz go w ten sposób do czerwoności i pokażesz, że się dla niego starasz.

Zaskocz go namiętnie w środku nocy

Przejęcie przez Ciebie inicjatywy podnieci mężczyznę i zachęci do kontynuowania pieszczot. Faceci uwielbiają kobiety, które nie wstydzą się pokazać im, że mają ochotę na seks. Obudź go w środku nocy namiętnym pocałunkiem, a na pewno z chęcią dołączy do wspólnych igraszek.

ZOBACZ TAKŻE: Jak poznać, że kobieta ma kochanka? Oto kilka wskazówek!

 

 

Udostępnij: