Jak pokochać mężczyznę po przejściach? Związek z mężczyzną po przejściach

Osoby, które budują związek z partnerem po przejściach często mają wiele obaw i zastanawiają się, czy warto w to wchodzić. Dowiedz się, jak stworzyć relację z mężczyzną po przejściach. Jak nauczyć się kochać faceta z odzysku?

Związek z mężczyzną po przejściach

Stworzenie nowego związku z mężczyzną po przejściach nie jest łatwe. Ma za sobą bagaż doświadczeń, przeszłość, która się za nim ciągnie i pewną historię. Niektóre kobiety boją się angażować w taką relację i różne myśli przychodzą im do głowy.

Uważają, że nawyki i przyzwyczajenia mężczyzny nie pozwolą mu się dostosować i pójść na kompromis w wielu sprawach w związku. Mogą uważać, że skoro poprzedni związek nie wypalił, coś może być z nim nie tak. Być może jego charakter i zachowanie nie pozwalają mu na stworzenie udanej relacji. Obawiają się, że mężczyzna może za bardzo się zaangażować, będzie zbyt zaborczy, kontrolujący i desperacko będzie chciał ją zatrzymać. Z drugiej strony martwi je fakt, że nie sprawdzi się w życiu we dwoje, będzie chodził własnymi ścieżkami, będzie zbyt niezależny i tajemniczy.

Jak pokochać mężczyznę po przejściach?

Jeśli poważnie o nim myślisz i chcesz żeby był w twoim życiu, przede wszystkim musisz zaakceptować jego przeszłość. Pogódź się z tym, że każdy człowiek ma jakąś historię i nie możesz na to w żaden sposób wpłynąć, ani tego zmienić.

Zwróć uwagę na to, czy widzisz w mężczyźnie oznaki dojrzałości. Jeśli swoje porażki potraktował jako lekcje i wyciągnął wnioski z przeszłości, istnieje duża szansa, że nie powtórzy tych błędów w nowym związku.

Sprawdź, czy partner jest gotowy do zbudowania związku z zupełnie nową osobą, czyli Tobą. Zwróć uwagę na to, czy on nie szuka w Tobie cech osoby, z którą kiedyś tworzył związek, nie porównuje Cię do niej i czy nie próbuje Cię zmieniać.

Zastanów się, czy jesteś gotowa mu zaufać. Pamiętaj, że wchodząc w nowy związek zawsze podejmujesz ryzyko, niezależnie od tego, czy partner ma jakąś przeszłość, czy nie.

Zarówno kobieta jak i mężczyzna po przejściach są w stanie wejść w nową, szczęśliwą relację. To, że nie udało im się w poprzednich związkach, wcale nie oznacza, ze historia się powtórzy!

DZ

Udostępnij: