Pewne nawyki i przyzwyczajenia partnera działają Ci na nerwy i doprowadzają do białej gorączki? Niestety choćbyś bardzo chciała zmienić go na lepsze, są rzeczy, które na zawsze pozostaną niezmienne…

  Tego nie zmienisz u partnera, choćbyś bardzo chciała!

  Bycie małym chłopcem

  Mówi się, że pierwsze 40 lat dzieciństwa jest dla faceta najtrudniejsze. Tak naprawdę w każdym mężczyźnie drzemie mały chłopiec. Gry komputerowe, wygłupy z kumplami, nowe gadżety, które koniecznie musi mieć… Nawet jeśli bardzo chcesz to zmienić, nie ma na to szans!

  Styl ubierania się

  Każdy facet ma ulubioną część garderoby, która według ciebie już dawno powinna wylądować na śmietniku. Stare, porozciągane dresy, czy wypłowiała koszulka ulubionej drużyny piłkarskiej. To jego cenne trofea, których nigdy się nie pozbędzie.

  Leżenie na kanapie

  Chciałabyś żeby twój mężczyzna w weekend zerwał się z samego rana i ruszył z tobą na jogging, a następnie na śniadanie do modnej knajpki? Wieczorem zabrał cię do kina i na romantyczną kolację? Niestety on w tym czasie woli po prostu poleżeć na kanapie z pilotem od tv. Czasem każdy potrzebuje włączyć tryb kanapowca, odpocząć i po prostu nic nie robić. Dopóki tak nie wygląda wasz każdy dzień, wszystko w porządku.

  Bałaganiarstwo

  Porozrzucane skarpetki, mokre ręczniki na podłodze, biurko pełne brudnych kubków po kawie, pudełka po pizzy i puszki po piwie na kuchennym blacie? Choć masz ochotę wszystko posprzątać na błysk, lepiej tego nie rób. Facet przyzwyczai się, że będziesz go wyręczać i jeszcze chętniej będzie tworzyć wokół siebie bałagan.

  Szykowanie się do wyjścia

  Szykowanie się do wyjścia kobietom zajmuje znacznie więcej czasu. Makijaż, fryzura, dobór ubrania, torebki, kurtki, to wszystko może długo trwać. Mężczyzna często jest tym znudzony i zniecierpliwiony, a rodzi wiele nerwów i spięć. Nic w tym dziwnego, skoro on wychodzi z domu tak, jak stoi, zabierając ze sobą jedynie klucze, portfel i telefon. Niestety to różnice, trudne do pogodzenia.

  Szybka jazda samochodem

  Wielu mężczyzn uwielbia szybką jazdę samochodem. Zwłaszcza, gdy siedzisz na fotelu pasażera, on nie może powstrzymać się przed tym, żeby się popisać. Na dodatek nie da sobie nic powiedzieć, ani zwrócić uwagi, w końcu to on rządzi za kierownicą. Tego raczej nie zmienisz!

  Udostępnij:

  Sklep