Siedem typów mężczyzn, których lepiej unikać!

W relacji z jednym z tych mężczyzn, zamiast długiego i szczęśliwego życia, czeka Cię wiele łez i cierpienia… Oto siedem typów facetów, których lepiej unikać!

Siedem typów mężczyzn, których lepiej unikać!

Na początku znajomości nie dostrzegamy żadnych wad partnera, albo świadomie je ignorujemy. Wydaje nam się, że możemy go zmienić albo zaakceptować. Przez to wchodzimy w relacje, które nie są dla nas dobre. Od samego początku warto zwracać uwagę na sygnały ostrzegawcze oraz słuchać swojej intuicji. Przedstawiamy siedem typów mężczyzn, których dla własnego dobra, lepiej unikać.

Egoista

Relacja z egoistą jest jednostronna i polega na ciągłym dawaniu. Taki mężczyzna wciąż tylko berze i oczekuje coraz więcej, nie oferując nic w zamian. Jest zapatrzonym w siebie, próżnym egoistą. Jest tak bardzo skupiony na sobie, że nie widzi drugiej osoby. Nie interesuje go co czuje i myśli partnerka, nie obchodzą go jej potrzeby i oczekiwania. Uważa, ze wszystko mu się należy, a kobieta powinna być wdzięczna za to, że z nią jest.

Piotruś Pan

To wieczny chłopiec, który nie potrafi emocjonalnie i psychicznie dorosnąć. Unika odpowiedzialności i zobowiązań, nie potrafi i nie chce podejmować decyzji. Nie potrafi przyznać się do popełnionego błędu, nawet gdy wina leży po jego stronie. Nie potrafi wyrażać swoich uczuć i emocji. Skrajnie skupia się na sobie, zapominając o partnerce i jej potrzebach.

Narcyz

Choć początki związku z narcyzem są magiczne i trudno oprzeć się jego urokowi, to wkrótce zauważasz, że obdarzasz uczuciem kogoś, kto w ogóle tego nie odwzajemnia. Taki mężczyzna jest zakochany w sobie, bezkrytyczny, przekonany o własnej wyjątkowości i możliwościach. Jest tak bardzo skoncentrowany na sobie, że nie zauważa innych. Oczekuje, że inne osoby będą go wielbić i się podporządkowywać… Związek z nim to przepis na katastrofę.

Maminsynek

Gdy mimo upływu lat mężczyzna nie potrafi przeciąć pępowiny i odciąć się od wpływu mamusi, to może być zły znak! Jeśli Twój partner konsultuje z matką każdą decyzję, pozwala jej kierować swoim życiem i na wszystko się zgadza, to nie wróży dobrze relacji. Może się okazać, że przyszła teściowa będzie miała znacznie większą rolę w waszym związku niż ty sama.

Niegrzeczny chłopiec

Kobiety uwielbiają niegrzecznych chłopców, taki typ je pociąga, budzi i fascynuje. Jednak faceci z kryminalną przeszłością nigdy nie są dobrym wyborem. Jeśli nie chcesz cierpieć i wylewać łez, lepiej sobie odpuść taką znajomość.

Uzależniony

Taki typ mężczyzny może przyciągać kobiety, które mają w sobie coś wybawicielki. Chcą go za wszelką cenę uratować i wyprowadzić na dobrą drogę. Warto pamiętać o tym, że uzależniony mężczyzna najpierw sam musi chcieć zerwać z nałogiem i naprawić swoje życie, i nikt inny tego za niego nie zrobi. W przeciwnym razie taka relacja skończy się bardzo źle.

Manipulator

Lepiej nie wchodź w związek z manipulatorem, to najgorszy typ, z jakim można się spotykać. Taki mężczyzna nie waha się kłamać, oszukiwać, manipulować i wykorzystywać ludzi do własnych celów. Zależy mu tylko na sobie, nie liczy się z innymi.. Bez wahania cię zostawi, gdy mu się znudzisz lub przestaniesz spełniać jego oczekiwania.

Udostępnij: