Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Kumplostwo jest wtedy, kiedy możesz zabrać swoją dziewczynę na mecz, a po meczu zobaczyć z nią Iron Mana. Kiedy rozumie, co to znaczy, że wychodzisz dzisiaj z kumplami, a jak zadzwonisz w środku nocy pijany, to poda Ci numer na najtańszą taksówkę, zamiast drzeć się w słuchawkę, że palancie, od dzisiaj szlaban na seks.

Kumplostwo jest też wtedy, kiedy Twój facet nie przewraca oczami na kolejną historię o kretynce Baśce, pomoże Ci czasem wybrać tę nieszczęsną sukienkę i – gdy spalisz kolację – przypomni Ci, że nie tylko od gotowania macie w kuchni ten pierd***ny blat...

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna musi umieć sprawić,
aby rozpływało się twoje serce, a nie makijaż.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna chce być pierwszym miłością kobiety - kobieta chce być ostatnią fantazją mężczyzny.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna, który żyje tylko dla siebie, jest podobny do stworzenia dzikiego, które zjada żer ofiarny. Ale mężczyzna, który żyje dla innych, jest jak dąb, dający cień i schronienie wszystkim, którzy szukają ukojenia.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna nigdy nie wie, na co jest zdolny, dopóki nie spróbuje. Kto mówi, że to niemożliwe? To tylko takie stwierdzenie, które jest wynikiem braku próby.

Mężczyźni

znak cytatu Zdarza się ON. Ten przeznaczony. Ten, dla którego będziesz najważniejsza. Poznać go bardzo łatwo. To on cię będzie szukał. To on nie pozwoli ci odejść bez adresu, telefonu, komórki, znajomości twoich ulubionych kwiatów, kolorów, książek, filmów... To on cię odnajdzie, napisze, mimo że nie lubi pisać, przyjedzie - mimo deszczu... Jeśli cię nie będzie w domu rano, złapie cię wieczorem. Jeśli nie zastanie cię wieczorem, spróbuje rano. Albo w południe. Będzie pisał listy i będzie tęsknił. Nie pozwoli ci zniknąć. A jeśli już się tak zdarzy, że przewrócisz mu w głowie kompletnie, ale umkniesz mu, niepewna swoich uczuć, a on dopiero po rozstaniu zorientuje się, że warto to coś, co między wami się wydarzyło, pielęgnować - odnajdzie cię na sto procent!

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest silny nie przez liczne konflikty, które wygrał, ale przez liczne burze, których stawił czoła. Jego prawdziwa siła leży nie w zmienianiu świata na siłę, ale w kształtowaniu swojego charakteru i szacunku dla innych.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna powinien zabierać kobietę do miejsc, które jej obiecał. Szczególnie do tych, do których mieli dotrzeć nocą.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nic tak nie wzrusza mężczyzny jak łzy kobiety, którą kochać zaczyna, i nic nie drażni go tak, jak łzy kobiety, którą kochać przestaje.

Mężczyźni

Zobacz więcej