Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Każdy mężczyzna wie, że kobieta potrzebuje schować się w męskich ramionach. Każdy mężczyzna chce, by jego kobieta potrzebowała konkretnie jego ramion. Nie tylko gdy jest dobrze, ale przede wszystkim gdy źle się dzieje. Wtedy mężczyzna wie, że trzeba ramiona rozłożyć, by być przygotowanym gdy ona przybiegnie. Każdy mężczyzna chce, by jego kobieta powiedziała mu, że bez niego, to jednak nie to, że głupio i bez sensu.

Mężczyźni

znak cytatu Jesteś pierwszym, najpierwszym, zupełnie jedynym mężczyzną, przez którego robi mi się czasem czarno w oczach i słodko w ustach i zupełnie nieprzytomnie w głowie.

Mężczyźni

znak cytatu Kumplostwo w związku jest wtedy, kiedy możesz zabrać swoją dziewczynę na mecz, a po meczu zobaczyć z nią Iron Mana. Kiedy rozumie, co to znaczy, że wychodzisz dzisiaj z kumplami, a jak zadzwonisz w środku nocy pijany, to poda Ci numer na najtańszą taksówkę, zamiast drzeć się w słuchawkę, że palancie, od dzisiaj szlaban na seks. Kumplostwo jest też wtedy, kiedy Twój facet nie przewraca oczami na kolejną historię o kretynce Baśce, pomoże Ci czasem wybrać tę nieszczęsną sukienkę i – gdy spalisz kolację – przypomni Ci, że nie tylko od gotowania macie w kuchni ten pieprzony blat.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna powinien zawsze mieć doradcę, to nie znaczy, że musi go słuchać, ale powinien dać możliwość doradzenia. Moc mężczyzny leży w jego decyzji.

Mężczyźni

znak cytatu Niewłaściwy mężczyzna nigdy Cię nie doceni. Dla właściwego będziesz wszystkim.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna to nie ten, kto podbija wiele kobiet, ale ten, który potrafi zdobyć serce jednej i obdarować ją swoją miłością i wiernością na całe życie. Moc mężczyzny nie leży w jego muskulaturze, ale w sile jego charakteru.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Małżeństwo jest szkołą średnią przyjemności i uniwersytetem rezygnacji.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyźnie trzeba przemawiać do rozumu, kobiecie do serca.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Chłop pana prosi, a kamień za pazuchą nosi.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna, który popełnia wiele wielkich błędów, jest lepszy od tego, który nie robi nic, dlatego, że nie ma odwagi ryzykować.

Mężczyźni

Zobacz więcej