Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu I miłość własną trzeba odwzajemniać.

Miłość

znak cytatu Choć żądza i miłość są ślepe,
ta ostatnia nigdy nie jest niema.

Miłość

znak cytatu Miłości się nie wybiera. Ona przychodzi z czasem. Sama, kompletnie nieproszona. Ona pojawia się wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy. Zakochujemy się w osobach, na które nigdy nie zwrócilibyśmy uwagi. W naszych przeciwieństwach, w kimś kto jeszcze kiedyś nie zrobił na nas żadnego wrażenia. To nie jest osoba z naszych snów, to nie jest ktoś z naszych marzeń. Miłość jest ślepa, nie szukaj jej sam, bo nigdy jej nie znajdziesz.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawda oświeca rozum, a miłość ogrzewa serce.

Miłość

znak cytatu Miłością trzeba się opiekować, tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało.

Miłość

znak cytatu Nawet nie wiesz ile radości daje mi to, że po prostu jesteś!

Miłość

znak cytatu Powinnam była mieć dzieci, ale jestem artystką, nie matką.

Miłość

znak cytatu  W chwili, gdy naprawdę rozumiem swojego wroga, rozumiem go tak dobrze, że mogę pokonać, w tej właśnie chwili go kocham.

Miłość

znak cytatu Odchodziłam od wielu ludzi, wiele razy. Chciałabym spotkać kogoś, przy kim będę chciała zostać. Nie odejść i ewentualnie wrócić. Zostać i czuć się na tyle bezpiecznie, żeby przestać uciekać.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość to nie jest coś co możemy dotknąć czy zobaczyć. To jest coś, co możemy poczuć bez dotyku, coś, co możemy zobaczyć bez otwarcia oczu. To jest coś, co daje nam siłę do walki, a jednocześnie coś, co sprawia, że jesteśmy bezbroni. To nieskończona radość i równie bezkresny smutek. To wszystko i niczego nie jest.

Miłość

Zobacz więcej