Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Powiedz mi, chłopcze, coś Ty ze mną zrobił? Nic już nie rozumiem. Nie wiem po co jestem. Czy jestem? To jest straszne sedno... Ty w swojej nieświadomości zgładzasz mnie co dnia. Więc, czy jestem żywą śmiercią? Czy też już nie istnieję w teraźniejszości, a raczej dryfuję w obłokach?

Miłość

znak cytatu Nie ma nic równie trudnego do zdobycia i równie łatwego do stracenia jak zaufanie.

Miłość

znak cytatu Chciałabym, żebyś zadzwonił kiedyś do mnie w nocy i rzucił krótkie: 'Czekam w samochodzie.' Nikt nie wiedziałby, że wyszłam, że byłeś ze mną, że spędziliśmy tę noc poza obowiązującą, realną rzeczywistością. Pojechalibyśmy w te miejsca, które stały się kiedyś nasze, przesłuchalibyśmy wszystkie te piosenki, które nadal coś znaczą, a Ty przypomniałbyś mi, dlaczego to właśnie Ciebie wtedy wybrałam.

Miłość

znak cytatu Miłość jest jak ogień. Nie można ukryć go pod próg, albowiem dym wydobywa się, on zdradzi; nie można ukryć go w sercu, albowiem płomień wydobywa się i wydaje go na jaw.

Miłość

znak cytatu Życie Jest Krótkie Ale Piękne A Co Jeśli Tak Na Prawdę Życie Jest Długie I Warte Przeżycia?
Wtedy Pamiętaj Jedno Żyj Swoim Życiem Żyj Dla Ludzi Wartych Życia I Kochaj Tych Wartych Kochania A Jak Nie Wyjdzie To Zawsze Jest Ktoś Kto Poda Rękę I Pomoże Wstać

Miłość

znak cytatu Na tym polega tragizm miłości, że człowiek nie może kochać niczego bardziej niż tego, za czym tęskni.

Miłość

znak cytatu Kiedyś, jak tata wracał do domu po całym dniu na budowie, wyglądał jak heros. Teraz był wykończonym jakby go przejechał buldożer. Gdy byłyśmy małe, wspinałyśmy się na niego. Teraz boję się, że kiedy się zbliżę, poślizgnę się na smutku, który w sobie nosi.

Miłość

znak cytatu Kochasz dlatego, że kochasz. Kocha się bez przyczyny.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość jest wymagająca. Miłość jest trudna. Miłość daje się poznać w swym prawdziwym wymiarze tam, gdzie domaga się czegoś od drugiej osoby, gdzie domaga się dozgonnej wierności. Miłość domaga się, aby wykluczyć każdą możliwość zdrady.

Miłość

znak cytatu Wspólne milczenie jest
równie ważne jak rozmowa...

Miłość

Zobacz więcej