Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przebaczenie - uśmiech miłości.

Miłość

znak cytatu Tylko ci, którzy kochają, znajdują miłość. I wcale nie muszą jej szukać.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie igra się z miłością.

Miłość

znak cytatu Zawsze tak jest. Ten, kogo chcesz mieć, nie chce ciebie, a ten, kogo nie chcesz, chce. To niemal niemożliwe, żeby dwie osoby jednocześnie chciały mieć siebie nawzajem. Zawsze jedno biega za drugim,
a kiedy się w końcu znudzi, to drugie często zaczyna się za nim uganiać. To, że dwoje ludzi ugania się za sobą nawzajem, dogania się i spotyka, to cud.

Miłość

znak cytatu Co znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu. Kocham twoje pragnienia, a nawet twoje awersje, kocham ból jaki mi zadajesz, ból którego nie odczuwam jako bólu, ból, o którym natychmiast zapominam, który nie pozostawia śladów. Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość, która pozwala przechodzić przez te wszystkie stany, od cierpienia do radości, z tą samą intensywnością.

Miłość

znak cytatu Zależało mi na kimś, kto będzie moją kotwicą, wiesz? [...] Kto będzie dzwonił dzień w dzień z pytaniem, czy wszystko w porządku. Pobiegnie w środku nocy do apteki, gdy zachoruję. Będzie tęsknił, jak wyjadę. I kochał, bez względu na wszystko.

Miłość

znak cytatu Prędko zniknie każda trwoga,
Gdy w miłości wzrok utonie.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ma miłości bez nadziei.

Miłość

znak cytatu Jedyne czego naprawdę potrzebujesz w życiu to osoba, która potrzebuje Cię w swoim.

Miłość

znak cytatu Z Tobą mogę mówić swobodniej niż z kimkolwiek, bo nikt nie był przy mnie w ten sposób, jak Ty jesteś, z całą wiedzą o mnie, z taką świadomością, wbrew wszystkiemu, pomimo wszystko.

Miłość

Zobacz więcej