Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Miłością trzeba się opiekować, tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało.

Miłość

znak cytatu Jak ją rozpoznam? - Po tym, że gdy stanie przed tobą, będziesz wiedział. Po prostu będziesz wiedział, że to ona. Każda twoja część ciała będzie do niej rwać, stracisz kontrolę nad emocjami. Dokonasz rzeczy do jakich nigdy dla nikogo byś się nie posunął. Zapragniesz ją kochać w każdym miejscu o każdym czasie. Będziesz chciał by była tylko twoja. Bo wszystko od niej się zaczyna i na niej się kończy. - Brzmi strasznie. - Powiem Ci coś więcej. Nie daj jej odejść. Poczujesz to tylko raz i tylko do jednej kobiety.

Miłość

znak cytatu Jaka to oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Im więcej nas różni, tym weselej.

Miłość

znak cytatu Człowiek powinien mieć takiego swojego człowieka. Do kochania, do przytulania. Na spacer i żeby napić się herbaty w chłodny wieczór. Powinien mieć takiego "swojaka", któremu powierzy tajemnice, rozterki, podzieli z nim radość i łzy. Człowiek powinien mieć do kogo otworzyć usta i serce. Wtedy to życie ma sens.

Miłość

znak cytatu Idealny mężczyzna nie istnieje. Ale zawsze istnieje mężczyzna, który jest idealny dla Ciebie.

Miłość

znak cytatu Najcudowniejsi mężczyźni to Ci, którzy nawet pijani pozostają zakochanymi w nas dżentelmenami.

Miłość

znak cytatu Zrobiła więc najtrudniejszą rzecz w swoim życiu: odwróciła się, wyszła i zamknęła za sobą drzwi. (Fannie Flagg)

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu To co kochamy, mówi nam, jakimi jesteśmy.

Miłość

znak cytatu Nie można mieć jednego serca do nienawiści, a drugiego - do miłości.

Miłość

Zobacz więcej