Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Nie ubliżaj, szanuj, kochaj, doceniaj, bo jutro mogą zostać tylko wspomnienia.

Miłość

znak cytatu Nawet największa przepaść społeczna dzieląca dwoje kochających się ludzi jest niczym wobec zgodności myśli i uczuć oraz jedności serc i dusz.

Miłość

znak cytatu Życie Jest Krótkie Ale Piękne A Co Jeśli Tak Na Prawdę Życie Jest Długie I Warte Przeżycia?
Wtedy Pamiętaj Jedno Żyj Swoim Życiem Żyj Dla Ludzi Wartych Życia I Kochaj Tych Wartych Kochania A Jak Nie Wyjdzie To Zawsze Jest Ktoś Kto Poda Rękę I Pomoże Wstać

Miłość

znak cytatu Największą moją porażką było to, że dałam odejść miłości, nie byłam gotowa o nią walczyć i ją zatrzymać.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czy miłość dla ciebie to..
a. Złość i gniew
b. Smutek i rozpacz
c. Wielka tajemnica
d. Strach i jąkanie
czy może e. Normalnie jak niebo i radosne

Miłość

znak cytatu Prawdziwa miłość jest jak duch: każdy o niej mówi, ale niewielu spotkało się z nią twarzą w twarz.

Miłość

znak cytatu Jedyne słowa, które mają jakiekolwiek znaczenie, to te, którymi wyznaje ci miłość.

Miłość

znak cytatu Kiedyś bardzo kochałam, nie wyobrażałam sobie świata poza tym mężczyzną, ta miłość nie trwała długo, ale na tyle wystarczająco by zdać sobie sprawę, że była najważniejszą w moim życiu. I choć nasze drogi rozeszły się, wiem, że już nigdy nikogo nie pokocham z taką intensywnością i tak pięknym uczuciem jak jego.

Miłość

znak cytatu Nie bądź w związku po to, by kogoś mieć. Bądź w nim po to, żeby ktoś miał Ciebie. Nic nie daje takiego szczęścia jak poczucie, że jesteś komuś potrzebny. Dlatego zawsze staraj się być najlepszą wersją samego siebie, by widzieć w oczach ukochanej osoby radość, że ma właśnie Ciebie.

Miłość

znak cytatu Co znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu. Kocham twoje pragnienia, a nawet twoje awersje, kocham ból jaki mi zadajesz, ból którego nie odczuwam jako bólu, ból, o którym natychmiast zapominam, który nie pozostawia śladów. Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość, która pozwala przechodzić przez te wszystkie stany, od cierpienia do radości, z tą samą intensywnością.

Miłość

Zobacz więcej


Sklep