3 znaki zodiaku, które wciąż darzą uczuciem swoich byłych.

Dla każdego czas rozpaczy po rozstaniu jest różny. Jedni potrzebują bardzo krótkiego czasu, by zaakceptować nową rzeczywistość, inni natomiast po wielu latach wciąż pamiętają i nie potrafią ułożyć sobie życia z kimś innym. Które znaki zodiaku według astrologii wciąż czekają na powrót byłego i dlaczego tak się dzieje?

Ryby

Ten znak zodiaku nie mówi definitywnego "nie" byłemu partnerowi. Nawet w nowym związku potrafi zostawić otwarte drzwi dla swojego eks. Czasami zapomina o tym, co wywołało rozstanie i o wadach partnera, dlatego liczy na powrót nawet jeśli również chciał rozstania. Skrajne przypadki nawet po latach chcą wiedzieć, co słychać u byłego i próbują nawiązać z nim kontakt.

Byk

Byk nie potrafi się "odkochać" i zapomnieć z dnia na dzień. To dlatego nawet długo po rozstaniu szuka drogi do byłego. Trudno mu zaakceptować nową rzeczywistość, ponieważ w momencie związania z kimś chce wspólnego życia aż do końca. Złamane serce jest trudno wyleczyć ze względu na postawienie partnera na pierwszym miejscu. Zainwestował w związek całe swoje pokłady energii i miłości, dlatego tak ciężko jest mu odpuścić.

Skorpion

Skorpion jest stały w uczuciach, dokładnie tak jak byk. Nie jest kochliwy i nie ma co chwila nowego partnera, woli powoli zbliżać się do jednej osoby, tworząc później długotrwały związek. Skorpion przejawia swój temperament poprzez skrajne emocje towarzyszące w związku - od wielkiej miłości do złości i gniewu. Potrafi nawet testować oddanie drugiej osoby poprzez stawianie w trudnych sytuacjach. Nawet jeśli związek się kończy, to skorpion wciąż czuje emocjonalny związek z drugą osobą, dlatego łatwo nie odpuszcza.

Dlaczego niektórzy wracają do swoich eks?

Dla niektórych czas nie stanowi grubej kreski między przeszłością a teraźniejszością. Są tacy, którzy potrafią nawet po wielu latach rozpamiętywać wspólne chwile i interesować się życiem byłego. Kiedy związek znaczył naprawdę wiele, im nie pomogą w zapomnieniu nowe znajomości.

NB

Udostępnij: