Czy mężczyzna, z którym się spotykasz to ten jedyny? Czasem trudno to jednoznacznie stwierdzić… Oto sześć znaków, które świadczą o tym, że masz u boku miłość swojego życia!

Czy to ten jedyny?

W miarę upływu czasu, gdy mija pierwsze zauroczenie i przestajesz patrzeć na swojego wybranka przez różowe okulary, zaczynasz zadawać sobie pytanie: czy to ten jedyny? Czasem trudno to jednoznacznie stwierdzić… Oto sześć znaków, które świadczą o tym, że masz u boku miłość swojego życia!

Te znaki świadczą, że masz u boku miłość swojego życia!

Czujesz się przy nim bezpieczna

Czujesz się przy nim pewnie i bezpiecznie. Daje Ci oparcie każdej sytuacji. Pociesza, doradza, wspiera i motywuje. Jest przy Tobie, zawsze gdy go potrzebujesz.

Zawsze możesz na niego liczyć

Jesteście ze sobą zarówno w dobrych, jak i złych chwilach. Wspieracie się i wiecie, że zawsze możecie na sobie polegać i liczyć na siebie w trudnych chwilach. Jesteście dla siebie oparciem i wiecie, że razem przetrwacie każdą burzę.

Jesteś przy nim swobodna

W jego towarzystwie czujesz się swobodnie. Nie jesteś skrępowana i nie wstydzisz się być sobą! Nie musisz uważać na każde słowo, gest, ani kontrolować swojego zachowania. Chcesz żeby poznał prawdziwą Ciebie.

Możesz mu o wszystkim powiedzieć

Czujesz że możesz mu zaufać i zdradzić swoje tajemnice. Możecie ze sobą rozmawiać na każdy temat. Jesteście wobec siebie szczerzy i otwarci. Unikacie gierek, kłamstw i manipulacji. Masz wrażenie, że rozumiecie się bez słów i wiecie o sobie wszystko. Miedzy Wami nie istnieje coś takiego jak niezręczna cisza, czujecie się ze sobą na tyle swobodnie, że nawet wspólne milczenie jest przyjemne

Jest Twoim najlepszym przyjacielem

Czujecie się ze sobą swobodnie i nie musicie niczego przy sobie udawać. Wspieracie się i pomagacie sobie w trudnych chwilach. Razem jesteście w stanie przezwyciężyć każdy problem. Wiecie, że zawsze możecie na siebie liczyć. Oprócz tego, że łączy Was miłość, między Wami jest także przyjaźń.

Jesteś dla niego priorytetem

Jesteś jego priorytetem! Twoje bezpieczeństwo i szczęście są dla niego najważniejsze. Wskoczyłby za Tobą w ogień. On zawsze staje po Twojej stronie, jest dla Ciebie wsparciem i jest obok zawsze wtedy, gdy go potrzebujesz.

 

Udostępnij:


Zobacz więcej


Sklep

subscribe img