Randkowe reality-show od lat cieszą się gigantycznym powodzeniem. Poza osobami, które chcą jedynie zaistnieć w show-biznesie i się wypromować, do programów często zgłaszają się osoby, które naprawdę szukają swojej drugiej połówki. Czy w randkowych programach faktycznie można znaleźć prawdziwą miłość?

  Reality-show w telewizji

  Programy typu reality-show od lat przeżywają prawdziwe odrodzenie. Po wielkiej fascynacji pierwszymi sezonami show Big Brothera, przez kilka lat na antenie próżno było szukać nowych i ciekawych formatów.

  Dopiero od pewnego czasu najpopularniejsze stacje prześcigają się w programach dla widzów, proponując im coraz to nowsze i nieczęsto wyjątkowo kontrowersyjne reality-show.

  Nie ma wątpliwości, że osoby, które zgłaszają się do programów, w dużej mierze mają ochotę przeżyć niesamowitą życiową przygodę, która nie rzadko pozwala im na stale zadomowić się w show-biznesie. Wiele kontrowersji wzbudzają programy randkowe, w których single i singielki szukają prawdziwej miłości. Chociaż często na oczach widzów faktycznie rodzą się uczucia pomiędzy uczestnikami programów, ich związki nie zawsze są trwałe. Czy w randkowych reality-show można jednak poznać osobę, z którą można stworzyć związek oparty na miłości i zaufaniu?

  Miłość w randkowych reality-show

  Widzom, którzy śledzą programy randkowe emitowane w telewizji, z pewnością trudno byłoby wymienić wszystkie, które w ostatnich latach trafiły na ekrany. Poza popularnymi formatami, do których zgłaszają się samotne, młode osoby, powstają także takie, które skierowane są dla osób starszych. Hotel Paradise, Love Island, Wyspa Miłości, 40 kontra 20, Prince Charming, Ślub od pierwszego wejrzenia, Rolnik szuka żony czy Sanatorium miłości to tylko kilka formatów z ogromu tego, co stacje proponują swoim odbiorcom.

  Często widzowie, którzy przez kilka tygodni śledzą losy uczestników, którzy deklarują sobie miłość, po zakończeniu emisji dowiadują się, że ich związki tak samo szybko rozpadły się, jak powstały. Nic dziwnego, że sporo osób podchodzi do randkowych programów z ogromnym dystansem i wątpi, że przed kamerami można poznać miłość swojego życia.

  Nic bardziej mylnego! Wiele par, które poznało się w randkowych reality-show, od lat jest razem. Co więcej, osoby te decydowały się na ślub i często powiększały już swoje rodziny. Przykładem są między innymi Ania i Grzesiek Bardowscy z Rolnik szuka żony, Ania i Ivan z Hotel Paradise, Magda i Igor z Love Island, Agnieszka i Wojtek ze Ślubu do pierwszego wejrzenia i wiele innych par, które aż ciężko teraz przytoczyć.

  Jeśli wciąż wahasz się, czy zgłosić się do randkowego programu, uwierz, że szansa odnalezienia miłości przed kamerami naprawdę istnieje! Jak głosi bowiem słynne porzekadło „kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana”. Zatem do dzieła!

  Udostępnij:

  Sklep