„Metoda szeptu” sprawi, że rozkochasz w sobie każdą osobę!

„Metoda szeptu” robi furorę na TikToku! Osoby, które ją zastosowały uważają, że pomoże rozkochać w sobie każdą osobę, a nawet… spełnić marzenia. Użytkownicy z całego świata przekonują, że to naprawdę działa! Poznaj najgorętszy hit tego lata!

„Metoda szeptu” to nowy hit z TikToka

Metoda szeptu to najgorętszy hit tego lata prosto z TikToka. Video oznaczone hashtagami #whispermethod lub #whisperingmethod zdobywają coraz większą popularność na portalu, a tajemnicza metoda ma rzesze zwolenników. Użytkownicy z całego świata przekonują, że naprawdę działa i pomoże rozkochać w sobie każdą osobę, a nawet spełnić najskrytsze marzenia! Sprawdź, jak to działa!

@hothighpriestess

Replying to @arlynh15 the whisper method

♬ Paris - 斌杨Remix

Od czego zacząć? Kluczem jest „manifestacja”

Kluczem do tej metody jest „manifestacja”, czyli rodzaj autosugestii, skierowanej na zewnątrz. To wielokrotne powtarzanie i głęboka wiara, że to, co robimy, przyniesie konkretne i wymierne efekty. Moc manifestacji związana jest z „prawem przyciągania”, zakładającym, że to nasze myśli kształtują otaczającą nas rzeczywistość.

Według tego mechanizmu, nasze myśli działają na zasadzie magnesu. W uproszczeniu oznacza to, że przyciągają to, co dzieje się w naszej głowie. Ukierunkowanie myśli w dobrą stronę może sprawić, że będziemy w kreować swój świat, jak tylko nam się zamarzy.

Ta metoda pozwala „rozkochać w sobie dowolną osobę”

Popularna „metoda szeptu” działa właśnie dzięki prawu przyciągania, manifestacji i pozytywnych afirmacji, powtarzanych każdego dnia. Według jej zwolenników jest niezwykle skuteczna, a przy tym banalnie prosta! Jak to działa?

  • Polega na wizualizacji celu, jak najbardziej precyzyjnie, ze wszystkimi szczegółami. Wyobrażeniu sobie danej osoby, scenerii i okoliczności, w których ją spotykamy.
  • Kolejnym krokiem jest wyszeptanie swojego pragnienia do ucha wyobrażonej przez siebie osoby, której chcemy przekazać wiadomość. Ważne, żeby powtórzyć to pragnienie trzy razy i powiedzieć konkretnie, czego chcemy i od niej oczekujemy.
  • Następnie należy wyobrazić sobie, że całujemy swojego wybranka w czoło i powoli się od niego oddalamy.
  • A na koniec najważniejsze: musimy mieć pełne przekonanie, że to czego pragniemy i o co prosimy się spełni! Bez tego nie ma szans, żeby metoda zadziałała…
Udostępnij: