Kiedy najlepiej się kochać? W te dni doznania miłosne są najsilniejsze!

Jak się okazuje na jakość naszego seksu oraz tego, jak przeżywamy miłosne uniesienia, mają ogromny wpływ kosmom, a szczególnie gwiazdy i księżyc. To ciekawe, że fazy księżyca oddziałują nawet na naszą sferę seksualną, co więcej wpływają na nasze zachowanie i intensywność doznać podczas igraszek. W które dni najlepiej się kochać, by nie dostać kosza i przeżyć najmocniejsze doznania?

Księżyc ma wpływ na nasze zycie seksualne?

Nie od dziś mówi się, że kosmos, gwiazdy i księżyc oddziałują na nasze życie i zachowanie. Co więcej, okazuje się, że także nasza sfera erotyczna ma ścisły związek z fazami księżyca!

Ezoterycy i astrolodzy uważają, że wpływ na nasze doznania łóżkowe mają szczególnie dwie fazy księżyca. Są oni przekonani, że to właśnie podczas tych faz najlepiej poddać się seksualnym igraszkom, gdyż doznania mogą być wtedy wyjątkowo silne! Pełnia księżyca dostarczy nam niezapomnianych i gorących chwil podczas seksu. Natomiast nów księżyca jest idealnym czasem do zrobienia pierwszego kroku w kierunku naszego obiektu westchnień.

Seksualne doznania podczas pełni księżyca

Podczas pełni księżyca mamy wyjątkowo dużo energii dlatego ten czas jest idealnym, gdy mamy ochotę na gorący seks. Igraszki podczas pełni będą wyjątkowo podniecające, a doznania podczas stosunku bardzo intensywne. Ponadto ta faza księżyca sprawia, że w kobietach budzi się wyjątkowa dzikość i zmysłowość, dzięki której mogą one niezwykle skutecznie oczarować swojego partnera.

Seksualne doznania podczas nowiu księżyca

Podczas nowiu księżyca sprawia, że robimy się bardziej ulegli i szybciej poddajemy się emocjom i pokusom, które do tej pory stanowiły dla blokadę. Dlatego ta faza księżyca jest idealna dla singli, którym podczas nowiu łatwiej jest przejąć inicjatywę i zrobić pierwszy krok w stronę swojego obiektu westchnień. Tym bardziej, że wiąże się to z tym, że partner w czasie tej fazy księżyca nam nie odmówi.

 

Udostępnij: