Niewątpliwie, zdrada partnera jest nie do zaakceptowania i ból, jaki ze sobą niesie często jest nie do zniesienia. Nic więc dziwnego w tym, że po takim upokorzeniu wiele osób szuka odwetu i pragnie zranić byłego partnera. Tak było w przypadku pewnej kobiety, która zdecydowała się zemścić na swoim niewiernym mężu. O zdradzie swojego ukochanego dowiedziała się z wiadomości na Instagramie. Postanowiła upokorzyć go publicznie!

Zdrada partnera

Jedną z głównych przyczyn rozpadu małżeństw jest zdrada, któregoś z partnerów. Statystycznie, to mężczyźni częściej są niewierni swoim żonom i wikłają się w romanse. Nawet, gdy kobieta prowadzi podwójne życie, nie trwa to zbyt długo i zwykle decyduje się odejść w takim wypadku od męża. Natomiast mężczyźni są w stanie przez długi czas prowadzić podwójne życie, bez zamiaru pozostawienia swojej rodziny.

Tak było w przypadku jednej z rodzin w Wielkiej Brytanii. Pewna kobieta została zdradzona przez swojego męża z żoną jego przyjaciela. O zdradzie dowiedziała się właśnie od zdradzanego znajomego.  

Portal thesun.co.uk zamieścił na swojej stronie historię kobiety, która została zdradzona przez swojego męża z przyjaciółką rodziny.

Francine od 2005 roku tworzyła szczęśliwy związek małżeński, którego owocami była dwójka dzieci. Jej życie było idyllą i kobieta nie spodziewała się, że tak naprawdę jej  na pozór szczęśliwy związek jest tylko iluzją. Jak się bowiem okazało, Francine była przez dłuższy czas zdradzana przez swojego męża z żoną jego przyjaciela. Kobieta dowiedziała się o tym z wiadomości na Instagramie od zdradzanego mężczyzny

Nigdy nie zapomnę chwili, gdy dostałam prywatną wiadomość na Instagramie od przyjaciela mojego męża – wyznała Francine.

Treść widomości brzmiała:

Nasi partnerzy śpią ze sobą

Ponadto, mężczyzna przysłał Francine screeny wiadomości wymienianych pomiędzy kochankami, które dotyczyły ich potajemnych schadzek. Niczego wcześniej nieświadoma kobieta zdecydowała się zemścić na swoim partnerze, który nadal trwał w kłamstwie.

Zemsta za zdradę

Jakiś czas później, kobieta została zaproszona do programu telewizyjnego, w którym wypowiadała się na temat oszust finansowych. W pewnym momencie kobieta zmieniła nieco temat i oskarżyła swoje męża o oszustwo. Opowiedziała o tym, jak była zdradzana i otwarcie nazwała swojego męża oszustem.  

ZOBACZ TAKŻE: Jak odzyskać partnera? 5 sposobów

Po tej sytuacji, mąż Francine przeprosił swoją żonę i błagał o wybaczenie. Ostatecznie kobieta przystała na jego prośbę i wybaczyła mężowi zdradę.

Udostępnij:

Sklep