Chcesz rozpalić ogień w sypialni? Zaproponuj partnerce kilka nowości!

Po latach ogień w związku, a szczególnie w sypialni może przygasać. Jak go na nowo rozpalić? Wykorzystaj nasze inspiracje i zaproponuj swojej partnerce kilka pikantnych nowości!

Chcesz rozpalić ogień w sypialni? Zaproponuj partnerce kilka nowości!

Zacznij od romantycznego klimatu

Raz na jakiś czas zorganizuj romantyczny wieczór. Kolacja, wino, seans filmowy, relaksująca kąpiel, pomogą Wam się odprężyć i cieszyć sobą tylko we dwoje. Takie romantyczne chwile rozpalą na nowo iskrę między Wami i będą stanowić świetny wstęp do zabaw w sypialni. Na pewno spodobają się Twojej partnerce i zachęcą ją do dalszych igraszek.

Przygotuj ucztę zmysłów

Chcesz podkręcić temperaturę w sypialni? Najpierw zajrzyj do kuchni! Znajdziesz tam mnóstwo produktów, które zwiększą libido! To afrodyzjaki, czyli substancje zwiększające możliwości seksualne i popęd. Przygotuj ucztę zmysłów, wykorzystując odpowiednie przyprawy, jak żeń-szeń, imbir, chili, kozieradkę, a także pewne produkty: owoce morza, szparagi, truskawki, czekoladę. Nie zapomnij o czerwonym winie lub szampanie!

Eksperymentuj

Czas przejść do czynów! Jeśli po wielu latach bycia razem, w Twojej sypialni pojawiła się nuda, zacznij działać. Wprowadź do łóżka nieco nowości i fantazji. Nie bój się eksperymentować, zacznij powoli, tak żeby nie spłoszyć partnerki.

Nowe pozycje

To od tego warto zacząć wprowadzanie zmian w sypialni. Każda, nawet sprawdzona i przynosząca satysfakcję pozycja, z czasem po prostu się nudzi. Wprowadź coś nowego, przy tym zawsze obserwuj reakcje partnerki i sygnały jej ciała. Nie zmuszaj jej do niczego i nie twórz presji.

Przebieranki i odgrywanie ról

Odkrywanie ról i wykorzystywanie seksownych kostiumów na pewno Wam się z podoba. Zrealizujcie swoje skryte fantazje i wcielcie się w wybrane rolę. Szef i sekretarka, policjantka i przestępca, znudzona pani domu i złota rączka? Ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia.

Pikantne filmy dla dorosłych

Na wspólny seans niekoniecznie musicie sięgać po film pornograficzny. Atmosferę dobrze podkręcić zmysłowym filmem erotycznym. Polecamy klasyczne produkcje i namiętności i pożądaniu: „Sekretarka”, „Ostatnie tango w Paryżu”, „Tamte dni, tamte noce”, „9 i pół tygodnia”, „Ukryte pragnienia”, „Między słowami”, „Sekretarka”, „Nimfomanka”, czy „50 twarzy Greya” lub „365 dni”.

ZOBACZ TAKŻE: Jak często należy się kochać, by tworzyć szczęśliwy związek?

Udostępnij: