Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Przeraża mnie fakt, co zrobisz, gdy w końcu któregoś dnia zorientujesz się, że zmarnowałeś szansę. Zepsułeś marzenia. Spieprzyłeś miłość na całe życie. Tylko wtedy nie będzie już odwrotu. Nie będzie jej, bo ona będzie z kimś kto zrobi wszystko, by znów zaczarować jej świat. A Ty zostaniesz sam. I wcale nie będzie happy endu. Będziesz miał spokój. Będzie cisza. Będzie beztroska. Będzie to, o co teraz dziecinnie prosisz...

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ciągle się ucz, ciągle się rozwijaj, ciągle dąż do celu, niezależnie od wszystkiego. Pamiętaj, że brak postępu to regres, a zatrzymanie się oznacza porażkę.

Motywacja

znak cytatu Ludzie cieszą się, że upadłeś. Spokojnie, chyba jeszcze nie wiedzą, że tylko wiążesz buty.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ma sily zewnetrznej, ktora moze pokonac sila wewnetrzna czlowieka. Jesli cos Ci sie nie udaje, pamietaj, ze to w Twoim zasiegu, aby to zmienic. Zmiana wymaga jednak decyzji, wiary w siebie i ciezkiej pracy. Czy jestes gotowy podjac to wyzwanie?

Motywacja

znak cytatu Nie uznaję sztucznych ograniczeń: że powinniśmy, nie powinniśmy, wolno, nie wolno. Każdy jest oddzielną jednostką i mamy prawo robić to, co kochamy i w co wierzymy.

Motywacja

znak cytatu Gdy nie masz już sił, pomyśl sobie, że patrzy na Ciebie osoba, która w Ciebie nigdy nie wierzyła.

Motywacja

znak cytatu Brak wiary powoduje, że ludzie
boją się przekraczać swoje
granice, a ja uwierzyłem w siebie.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie jest ważne, jak wolno idziesz, póki nie przestajesz. Musisz uwierzyć, że coś dobrego przydarzy się rano. Uważaj na swoje myśli, stają się twoimi słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się twoimi czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się twoim zwyczajem. Uważaj na swoje zwyczaje, stają się twoją postawą. Uważaj na swoją postawę, staje się twoim losem.

Motywacja

znak cytatu Wiesz dlaczego daję radę? Bo liczę tylko na siebie.

Motywacja

znak cytatu Podejmując ryzyko zawsze coś zyskujesz. Szczęście w przypadku powodzenia lub wiedzę, w przypadku niepowodzenia. Zacznij więc działać teraz. Idź naprzód i zabierz się za rzeczy, jakich chciałbyś dokonać. Zaryzykuj! W końcu czy to czego pragniesz nie jest warte więcej niż odrobina strachu przed porażką?

Motywacja

Zobacz więcej