Pod koniec marca tego roku fani usłyszeć mogli nową piosenkę Sanah – „Czesława”, na której artysta zaśpiewała razem Natalią Grosiak z zespołu Mikromusic. Chociaż zapewne nie każdy o tym wiedział, tytułowa Czesława to znana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Domyślacie się, o kogo chodzi?

O Sanah

Sanah to z całą pewnością jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Swoją karierę muzyczną rozpoczynała wiele lat temu, a widzowie pamiętać ją mogą między innymi z przesłuchań do programu The Voice of Poland. Co więcej, swoich sił próbowała także w polskiej i brytyjskiej wersji Got Talent (Mam talent! i Britain’s Got Talent) jednak bez większych sukcesów. Dopiero gdy w styczniu 2020 roku wokalistyka opublikowała swój singel "Szampan", zapowiadający jej premierowy album studyjny, o Sanah usłyszała cała Polska.

Od tego czas niemal każdy utwór Sanah cieszy się zainteresowaniem fanów, a młoda gwiazda ma na swoich koncie wiele hitów.

Piosenka „Czesława”

Dotychczas Sanah wydała trzy albumy. Pierwszy Królowa dram pojawił się na rynku w 2020 roku, natomiast rok później fani posłuchać mogli także jej kolejnego krążka Irenka, który gwiazda promowała trasą o nazwie Kolońska i Szlugi.

Sanah zdecydowanie nie zwalnia tempa. Artystka w 2022 roku wydała swój trzeci album Uczta, na którym pojawiły się jej najnowsze hity. Kilka z nich to duety z innymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Jednym z nich jest utwór „Czesława", który artystka nagrała razem z Natalią Grosiak znaną z zespołu Mikromusic.

Śniłam o Hollywood
Mówili pyszne jest jak złoty miód
Śniłam o Hollywood
Wierzyłam, że się zdarzyć musi cud– brzmi refren piosenki Sanah

Fani artystki zastanawiali się, kim jest tytułowa Czesława, o której śpiewa Sanah i Grosiak. Jedna z fanek trafnie zasugerowała, że chodzić może o Violettę Villas, która tak naprawdę nazywała się Czesława Gospdarek.

Czy piosenka w jakiś sposób luźno nawiązuje do Czesławy Gospodarek, znanej jako Violetta Villas? Jakoś tak mi się skojarzyło – zapytała fanka na oficjalnym fan page'u Sanah

Jak się okazało, jej spostrzeżenie było jak najbardziej trafione, co potwierdziła sama Sanah.

O to to! - odpisała Sanah

Potwierdzenie wokalistki rozwiało wszelkie wątpliwości, o kim jest tak naprawdę jest utwór „Czesława” z nowej płyty Sanah.

Spodziewaliście się, że chodzi o Violettę Villas?

Udostępnij:

Sklep