Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie pozwólmy, aby zniszczyła nas rezygnacja. Żyj nadzieją, nie przeciwnościami. Wiara w przyszłość daje nam siłę w teraźniejszości. Bez względu na to, jak ciemny jest los, zawsze jest światło nadziei.

Nadzieja

znak cytatu Nadzieja jest najważniejsza. To ona daje nam siłę do życia. To ona pozwala nam wierzyć, że o poranku wyjdzie słońce, a z naszych błędów można wyciągnąć naukę. Bez niej, życie traci sens.

Nadzieja

znak cytatu Nadzieja to jest to coś, co daje nam siłę do walki, coś co pozwala nam iść naprzód, niezależnie od tego jakie wyzwania stoją przed nami. Bez nadziei, życie traci swój sens.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja to dobry śniadanie, ale zły obiad. Zbyt długo na nią czekamy, zbyt wiele od niej oczekujemy, a kiedy już nadchodzi, zazwyczaj jest już za późno.

Nadzieja

znak cytatu Człowiek płacze i rozpacza tylko wtedy, kiedy ma jeszcze nadzieję. Kiedy nie ma żadnej nadziei, rozpacz przybiera postać straszliwego spokoju.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja to dobra rzecz, może najważniejsza z rzeczy. I dobre rzeczy nigdy nie umierają.

Nadzieja

znak cytatu Spojrzał na mnie, w jego oczach było więcej bólu niż w moim sercu.

Nadzieja

znak cytatu Niestety, ta pełna nadziei znajomość nim zapuściła korzenie, uschła.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja to dobro, które umożliwia i zachęca do życia w przyszłości. To ona daje w życiu najgłębszy sens.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja jest jak słońce, które jak płonąca lampa narzuca swoje cienie za nas. Kiedy stajemy twarzą w twarz ze słońcem, cienie pada na wszystko, co nas mija.

Nadzieja

Zobacz więcej