Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Góry i pagórki przed wami podniosą radosne okrzyki, a wszystkiedrzewa polne klaskać będą w dłonie.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kwiaty na to są, ażeby więdły, ale serca są, aby kochały.

Natura

znak cytatu Rankiem otwieram oczy
słońce już wstało i się uśmiecha,
a ja myślę o snach nocnych
i widzę drugiego człowieka.
Rankiem wszystko budzi się do życia,
skowronek zaczyna śpiewać,
drzewo ukłonem się z nami wita,
dzień dobry jak się miewasz?

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Natura jest dla nas jak matka, niczego nie bierze, a tylko daje. Uczy nas prawdziwej miłości, służby bezinteresownej, pokory i szacunku dla wszystkich istot.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ludzie, którzy nie mają dość czasu, aby poświęcić na naturę, prawdopodobnie nie mają dość czasu na cokolwiek. Sztuka patrzenia na naturę jest tak samo istotna jak sztuka czytania

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Gdy w Palmową Niedzielę słońce świeci, pełne będą stodoły, beczki i sieci.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kwiaty na grobie wroga pachną upajająco.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Natura, zrozumiana jako żywioł, który człowiek bezpośrednio napotyka, jest żywym wpisaniem Bożych myśli, jest zaproszeniem, zwrócone do umysłu, do odkrywania prawdy, do dobroci i piękna, które są końcowymi celami stworzenia.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kto nie brał w swoje piersi bólów pokolenia,Kto istnieniem nie gorzał dla drugich istnienia,Kto stał jak uschłe drzewo wśród żyjących rzeszy,Tego człowiek ominie i Bóg nie rozgrzeszy.

Natura