Tej nocy warto spojrzeć w niebo! To Pełnia Krwawego Księżyca!

Tej nocy na niebie możemy zaobserwować niepowtarzalne zjawisko. To Pełnia Krwawego Księżyca, która według astrologów może przynieść wiele zmian.

 

Pełnia Krwawego Księżyca na jesiennym niebie

W niedzielny wieczór będziemy mogli podziwiać niepowtarzalne zjawisko na jesiennym niebie. To październikowa pełnia, zwana Pełnią Krwawego Księżyca lub Pełnią Księżyca Myśliwych.

Nazwa tej jesiennej pełni wzięła się od tradycji rdzennych mieszkańców Ameryki, dla których październik był czasem polowań na utuczoną po lecie zwierzynę. Silny blask księżyca pozwalał na sprawne tropienie zwierząt i gwarantował sukces na polowaniu.

Tej nocy warto spojrzeć w niebo!

Wiele osób wierzy, że księżyc w pełni w wyjątkowy sposób wpływa na człowieka, jego los, zdrowie i samopoczucie. Niezależnie od tego, czy i my wierzymy w moc jesiennej pełni Księżyca, czy też nie, to wspaniała okazja do tego, aby podziwiać blask naturalnego satelity ziemi na nocnym niebie.

Zatem spójrz w górę! Bezchmurne niebo pozwoli na owocne obserwacje przez całą noc, maksimum pełni nastąpi o godzinie 22.54, potrwa ona aż do 05:53 dnia następnego. 

Pełnia Krwawego Księżyca przyniesie wiele zmian…

Astrologowie są zdania, że Pełnia Krwawego Księżyca może w dużym stopniu wpływać na ludzi. Zjawisko to na pewno nie pozostanie niezauważone!

  • Krwawy Księżyc może wpłynąć na problemy ze snem i pogłębić bezsenność u wielu osób. Przyczyni się do pogorszenia jakości i kłopotów z zasypianiem, a także wpłynie na skłonności u osób, które lunatykują.

  • Wiele osób podczas pełni będzie odczuwać zawirowania nastrojów i silne pobudzenie. Emocjonalna karuzela sprawi, że pojawią się skłonności do impulsywnych i nieprzewidywalnych zachowań.

  • Księżyc doda energii, także tej seksualnej. Pozwoli odzyskać wiarę we własne możliwości, doda pewności siebie i sił do zmian. Wiele osób odnajdzie w sobie moc, by porzucić nawyki i relacje, które działają na nich destrukcyjnie.

  • Podczas pełni do głosu dojdzie nasza intuicja, której warto słuchać w tym szczególnym czasie. To również dobry moment, żeby postawić siebie na pierwszym miejscu i zadbać o swoje dobro.

  • W tym czasie warto się wyciszyć i odprężyć, a Krwawy Księżyc pomoże przygotować się do nadchodzących jesiennych zawirowań.

ZOBACZ TAKŻE: Te znaki zodiaku czeka bogactwo jeszcze w tym roku! 

Udostępnij: