Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wielkość człowieka nie polega na tym, jak dużo bogactwa zdobył, ale na jego uczciwości i jego zdolności do poznawania prawdy.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Zachowaj dobre nastawienie, a otaczające Cię osoby poczują to. Twoja energia jest zaraźliwa - zarażaj dobrem, a nie marnuj sił na negatywności.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Musimy być zmianą, którą chcemy zobaczyć w świecie. Więc rozmawiaj z mądrością, kiedy jesteśmy gniewni. Trzymaj rękę serca, kiedy się boisz. Przytul kogoś, kiedy jesteś szczęśliwy. Bądź zmianą, której pragniesz. Bądź hojny, gdy jesteś bogaty. Bądź mądry, gdy jesteś mądry. Bądź miłosierny, gdy jesteś silny. Bądź kochający, gdy jesteś łaskawy.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Niektórzy ludzie przechodzą przez nasze życie i znikają bez śladu, inni zostawiają blizny na sercu, a są tacy, którzy pozostawiają pustkę, bo gdzieś w środku zawsze będą nam brakować.

Osoby

znak cytatu Zawsze pamiętaj, że jesteś absolutnie unikalny. Tak jak wszyscy inni. Twoja osobowość jest twoją siłą.

Osoby

znak cytatu Nie jesteśmy na tej ziemi, aby poddać się światu, ale przeciwnie, aby go dostosować do nas. Indywidualność jest święta. Boskość życia tkwi w naszych własnych sercach.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jeśli spędzisz tyle czasu, który chciałbyś spędzić na tym, aby rozumieć jak inne osoby myślą, a nie tylko na tym, aby przekazać im swoją myśl, na pewno mógłbyś osiągnąć więcej w swoim życiu.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Żadna jednostka nie istnieje sama dla siebie, bez społeczności. Nie jesteśmy w stanie żyć samodzielnie. Świadomość, która wywyższa jednostkę ponad społeczność, stanowi pomieszanie z perspektywą.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Uczucia są największą i najwspanialszą energią życia. Często zdarza się, że pomimo przeciwności losu to właśnie one dają nam siłę do walki. Zapominamy o nich, poniżamy, ale one mimo wszystko trwają, by przypominać nam o tym, co w życiu jest najważniejsze.

Osoby

znak cytatu W każdym człowieku jest coś, czego w żadnym innym nie ma. Znajdź to i podkreśl. To jest droga do oryginalności.

Osoby

Zobacz więcej