Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjdzie taki dzień, w którym przekonasz się, że żyjesz za zasłoną a przy tym jesteś najbardziej wredny dla tych, od których dostajesz najwięcej.

Prawda

znak cytatu Kłamstwa niczego nie naprawiają. Nawet
nie czynią rzeczy łatwiejszymi, a przynajmniej
nie na długo. Najlepiej powiedzieć prawdę i
uczciwie posprzątać bałagan.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nigdy nie przestawaj szukać prawdy. Nawet jeśli spotka Cię cela i gwizdki. Bo kiedy odnajdziesz prawdę, odnajdziesz siebie.

Prawda

znak cytatu Najmniej nieprawdopodobna jest prawda. Żeby uczynić prawdę prawdopodobniejszą, trzeba dodać do niej trochę kłamstwa.

Prawda

znak cytatu Prawda jest drogą, a nie celem.

Prawda

znak cytatu Jeśli masz wątpliwości – mów prawdę.

Prawda

znak cytatu Są prawdy, których nie powinno się mówić na głos, ani nawet szeptem.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Uznaliśmy prawdę za bóstwo a teraz okazuje się, że jest to bóstwo które ma tylko jedno oko. A więc że jest ono tylko półbogiem, bogiem z jednym okiem: czy nie jesteśmy gotowi do tego, aby się z nim pożegnać?

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawda, której nie znamy, zawsze wydaje się bzdurą. Bzdura, którą znamy, zawsze wydaje się prawdą. Pomieszanie tych dwóch rzeczy jest źródłem wielu nieszczęść ludzkości.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Brawura jest wspaniała... Jeżeli zwyciężysz. Ale jeżeli przegrasz, przekonasz się, że to nie był mój zły nastrój, tylko moje głębokie zrozumienie prawdy, które doprowadziło do zwycięstwa.

Prawda

Zobacz więcej